MIREILLE MATHIEU - MADE IN FRANCE TOUR 2019

MIREILLE MATHIEU - MADE IN FRANCE TOUR 2019

Datum: 8. března 2019
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál

Vstupenky

Pátek
8
Bře. 2019
19:00
MIREILLE MATHIEU - MADE IN FRANCE TOUR 2019
08.03.2019 (Pá) / Doors 18:00 / Show 19:00

Informace o akci

Šansonová legenda Mireille Mathieu připravuje své evropské turné pod názvem "Made in France". A nevynechá Českou republiku, kde ji fanoušci doslova milují. Naposledy v Praze vyprodala hned dva koncerty. I tentokrát vystoupí se svoji doprovodnou kapelou a vokalisty v Kongresovém centru Praha.

Charismatická francouzská šansoniérka Mireille Mathieu začala svoji hudební kariéru v sedmdesátých letech a od té doby stihla nahrát více než 1200 skladeb, vydat více než 40 alb a vystupovala po celém světě.
"Velice nás těší, že budeme opět spolupracovat s madam Mathieu. Její koncerty přináší kromě skvělých písní a brilantních výkonů samotné zpěvačky a celého doprovodného orchestru, i velmi srdečnou atmosféru. Bude to taková šansonová oslava Mezinárodního dne žen," komentuje připravovaný koncert pořadatelská agentura JVS GROUP.

Mireille Mathieu je nástupkyní ikonické Edith Piaf. Celý svět ji zná díky slavným skladbám Mon credo, Qu`elle est belle, Mon bel amour d`été, ale také typickým účesem, krátkou ofinkou, která dodnes inspiruje světové kadeřníky. Madam Mathieu spolupracovala například s hvězdami jako Charles Aznavour, Julio Iglesias, Frank Sinatra, Tom Jones nebo Paul Anka.
Mireille Mathieu již na tento podzim připravuje nové album, můžeme se tedy těšit, že na pražském koncertě zazní i písně z této novinky. Fanoušci však jistě ocení i všechny další velké hity, které neodmyslitelně patří k jejím koncertům.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P je vyčleněno 5 míst a dále 5 míst pro jejich doprovod, Parter vpravo / VCHOD A / řada 33 / sedadla 11-19. Vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod.

-TH-

Na mapě

Top