MIREILLE MATHIEU - MADE IN FRANCE TOUR 2019

MIREILLE MATHIEU - MADE IN FRANCE TOUR 2019

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PŘIDÁVÁME!
Legendární francouzská šansoniérka Mireille Mathieu přidává druhý pražský koncert!

Mireille Mathieu původně anoncovala jediné vystoupení v české metropoli, ale pro obrovský zájem o připravovaný koncert se rozhodla, že fanoušky potěší hned dvakrát. České publikum tak bude mít možnost vychutnat si slavné písně ikony světového šansonu v pátek 8. března a hned den nato, v sobotu 9. března 2019.

Mathieu vystoupila v bývalém Československu v roce 1967 a v roce 1985 v rámci festivalu Bratislavská lyra. Poté následovala dlouhá přestávka, aby se vrátila v roce 2016 i 2017. V beznadějně vyprodaném Kongresovém centru představila ve dvouhodinovém koncertu nejslavnější písně své kariéry, brilantní hlas a excelentní hudební orchestr. Za precizní hlasový projev, charismatické vystupování a vřelou komunikací s publikem si vysloužila několikanásobný potlesk ve stoje. Zájem o vystoupení byl obrovský, vstupenky byly vyprodány během rekordně krátké doby. V nedávné době také nahrávala v České republice nový videoklip, když natáčela v historických prostorách Pražského hradu.

Mireille Mathieu již na tento podzim připravuje nové album, můžeme se tedy těšit, že na pražském koncertě zazní i písně z této novinky. Fanoušci však jistě ocení i všechny další velké hity, které neodmyslitelně patří k jejím koncertům.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P je vyčleněno 5 míst a dále 5 míst pro jejich doprovod, Parter vpravo / VCHOD A / řada 33 / sedadla 11-19. Vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod.

-TH-

Na mapě

Top