Detail info
Close

MIREILLE MATHIEU

MIREILLE MATHIEU

Datum: 17. - 18. prosince 2024
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
Adresa: 5. května 1640/65, Praha 4-Nusle

Vstupenky

úterý
17
pros. 2024
20:00
středa
18
pros. 2024
20:00

Informace o akci

MIREILLE MATHIEU
Mireille Mathieu přidává druhý koncert v Praze na svém turné "60 YEARS OF LOVE".

Pro velký zájem přidává Mireille Mathieu se svým doprovodným orchestrem druhý koncert dne 18. 12. 2024 v Kongresovém centru Praha.
Francouzská šansoniérka se díky obrovskému úspěchu u českých fanoušků vrací do Prahy ráda a letos tak bude mít opět dva koncerty - 17. a 18. prosince - v rámci svého nového turné, které poeticky nazvala "60 years of love". Hvězdu světového šansonu Mireille Mathieu miluje publikum po celém světě. Je nástupkyní legendární francouzské šansoniérky Edith Piaf. A stejně jako její slavná předchůdkyně zpívá Mireille Mathieu vždy naživo a s plným nasazením.
Za 60 let v hudebním průmyslu vydala nespočet originálních písní a koncertovala snad na všech světadílech. O její popularitě svědčí i miliony prodaných alb. Jako světově proslulá zpěvačka spolupracovala s největšími hvězdami jako Paul Anka, Charles Aznavour, Tom Jones, Julio Iglesias a řadou dalších. Její písně jako Mon Credo, Acropolis Adieu či Santa Maria de la Mer se nesmazatelně zapsaly do hudební historie.
Mireille Mathieu přijíždí do Prahy s novým koncertním programem, který ve dvou termínech 17. a 18. 12. rozzáří předvánoční atmosféru a jistě naladí diváky a posluchače, kteří si možná právě jeden z těchto koncertů nadělí jako krásný dárek ještě před rozsvícením vánočních stromečků.
Oba koncerty se konají v Kongresovém centru Praha, které se kromě renovovaného koncertního sálu tradičně pyšní skvělou akustikou.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Vstupenka do sektoru "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture MIREILLE MATHIEU
picture MIREILLE MATHIEU
picture MIREILLE MATHIEU

Na mapě

google maps
Top