LOUSKÁČEK NA LEDĚ

LOUSKÁČEK NA LEDĚ

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

LOUSKÁČEK NA LEDĚ

Tato velkolepá lední revue propojuje krasobruslení, akrobacii a tanec.

Představí se celkem 86 umělců, včetně významných hvězd. Louskáček s hudbou P. I. Čajkovského patří k nejoblíbenějším baletům klasického tanečního repertoáru. Vánoční příběh na náměty E. T. A. Hoffmanna vypráví příběh o malé dívce, která pod stromeček dostane překrásnou loutku Louskáčka. Ta v jejím snu ožívá a unáší ji do světa kouzel, kde se dívka setkává s Myším králem, sněhovými vločkami a samozřejmě i s tančícími cukrovinkami a cukrovou vílou.

V prostředí pohádkové scény, nádherných a stylových kostýmů, pestrobarevných projekcí, magických triků a speciálních efektů se v hlavních rolích představí například Nikola Márová a Michal Štípa, první sólisté baletu Národního divadla v Praze. Dále také vynikající tanečník a herec Vlastimil Harapes. Louskáček na ledě se může pochlubit také několika oceněnými hvězdami z krasobruslařských mezinárodních šampionátů. Díky synchronizovanému bruslení a tanci Dětského baletu Praha se v celém představení prolne tanec na ledě i na jevišti. Louskáček na ledě je rodinné představení pro malé i velké. Inspiruje i okouzlí diváky v každém věku.

Choreografie a režie: Veronika Zídková
Umělecký dohled a asistent choreografie: Alice Kovářová
Odborný poradce krasobruslení: Kateřina Kamberská

Tato show na ledě se představí pouze v 5 městech.

Darujte nejkrásnější Vánoční dárek - vstupenky na jedinečnou lední revue Louskáček na ledě!!!

Tato show podpoří z každé prodané vstupenky charitativní organizaci UNICEF.



Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top