LOUSKÁČEK NA LEDĚ

LOUSKÁČEK NA LEDĚ

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

LOUSKÁČEK NA LEDĚ

Tato velkolepá lední revue propojuje krasobruslení, akrobacii a tanec.

Představí se celkem 86 umělců, včetně významných hvězd. Louskáček s hudbou P. I. Čajkovského patří k nejoblíbenějším baletům klasického tanečního repertoáru. Vánoční příběh na náměty E. T. A. Hoffmanna vypráví příběh o malé dívce, která pod stromeček dostane překrásnou loutku Louskáčka. Ta v jejím snu ožívá a unáší ji do světa kouzel, kde se dívka setkává s Myším králem, sněhovými vločkami a samozřejmě i s tančícími cukrovinkami a cukrovou vílou.

V prostředí pohádkové scény, nádherných a stylových kostýmů, pestrobarevných projekcí, magických triků a speciálních efektů se v hlavních rolích představí například Nikola Márová a Michal Štípa, první sólisté baletu Národního divadla v Praze. Dále také vynikající tanečník a herec Vlastimil Harapes. Louskáček na ledě se může pochlubit také několika oceněnými hvězdami z krasobruslařských mezinárodních šampionátů. Díky synchronizovanému bruslení a tanci Dětského baletu Praha se v celém představení prolne tanec na ledě i na jevišti. Louskáček na ledě je rodinné představení pro malé i velké. Inspiruje i okouzlí diváky v každém věku.

Choreografie a režie: Veronika Zídková
Umělecký dohled a asistent choreografie: Alice Kovářová
Odborný poradce krasobruslení: Kateřina Kamberská

Tato show na ledě se představí pouze v 5 městech.

Darujte nejkrásnější Vánoční dárek - vstupenky na jedinečnou lední revue Louskáček na ledě!!!

Tato show podpoří z každé prodané vstupenky charitativní organizaci UNICEF.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top