LENNY

LUCERNA MUSIC BAR
LENNY

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Mimořádně talentovaná muzikantka Lenny ohlásila své první turné k debutové desce Hearts! V Lucerna Music Baru se představí 30. října.

O výjimečně nadané a charismatické Lenny nebylo chvilku slyšet a všichni s napětím očekávali její další autorský počin. Trpělivost se vyplatila a nový singl Hell.o, jenž podtrhuje výtečně zpracovaný videoklip, rozhodně stojí za vaši pozornost. Poslechnout si jej budete moci naživo už na podzim, kdy Lenny vyjíždí na své první české turné. Tvorba Lenny se od samého začátku vyznačuje silnými muzikantskými kvalitami a o písničkářce je známo, že nepošle novou věc do světa, dokud o ní není naplno přesvědčena. Skladba Hell.o tak procestovala téměř celý svět, než došla své finální podoby.
Spolu s novým singlem Lenny odtajnila take další plány na letošek. Vedle studia v Londýně finišuje očekávanou debutovou desku (předzvěstí byla EP All My Love a Fighter) a podle všeho světlo světa spatří letos na podzim. „Vím, že album slibuji už dlouho, ale zároveň jsem se bránila vydat něco jenom proto, že se to ode mne očekává. Chtěla jsem mít jistotu, že tvorba bude skutečná, srdcová a inovativní. Počkala jsem si textově na dobu, kdy budu mít skutečně co říct,” prozrazuje Lenny. Desku s názvem Hearts Lenny krátce po jejím vydání představí svým fanouškům také naživo. Jako host se představí mladý písničkář Jakub Ondra.

Galerie

picture LENNY
picture LENNY

Na mapě

Doporučené

Top