Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
KING AYISOBA (GH)

Rachot Production uvádí...
KING AYISOBA (GH)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

King Ayisoba: Africká magie s elektronickými smyčkami a šamanským rodokmenem

Jeho pronikavý zpěv dokáže proříznout palbu afrických bubnů jako motorová pila. Ostře rytmický doprovod navazuje na nigerijský afrobeat, jehož zakladatelem byl klasik africké hudby Fela Kuti.
Ayisobův holandský producent Arnold de Boer, známý z post-punkové kapely The Ex i vlastního projektu Zea říká: "Tradiční nástroje mají v Ghaně větší sílu než cokoli moderního."
Intenzitou se jeho hlas vyrovná klasickým bluesmanům typu Howling Wolfa, navíc nabízí fascinující vyšší rejstříky. Pod tradičním a akustickým povrchem se ale skrývá razantní doprovod elektronických smyček, který údernost Ayisobova zpěvu ještě násobí.
Na jeho nové album jako host přispěl například Lee "Scratch" Perry, jeden z nejslavnějších žijících jamajských hudebníků.
Ayisobova hudba představuje tu nejsyrovější a nejvíce autentickou tvář Afriky.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture KING AYISOBA (GH)
Top