Helena Vondráčková - tour Helena DNES

Helena Vondráčková - tour Helena DNES

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Helena Vondráčková na česko-slovenském turné s názvem Helena DNES!
Po velkých halách, hradech a zámcích v Česku i na Slovensku fanoušky čeká poslední série koncertů tour 2018, která vyvrcholí 14. prosince v pražské Lucerně.
"Na koncerty se velmi těším a pečlivě připravuji. A mám radost, že na nich budu mít možnost zazpívat vedle osvědčených hitů i spoustu novinek z poslední doby, které aktuálně vyšly v kompilaci Helena DNES. Právě jejím názvem jsem se nechala inspirovat pro mé letošní turné," řekla Helena Vondráčková.
Na koncertech zpěvačku doprovodí její kapela Charlie Band. Helena Vondráčková bude  nejen zpívat, ale také hrát na bicí či stepovat. Na jevišti se spolu s ní objeví i host, muzikálový zpěvák Marian Vojtko nebo mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček se svou Tap Academy Prague. 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
sleva "10% ZTP/P, DOPROVOD" pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku / bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top