Hana Zagorová a Petr Rezek

Hana Zagorová a Petr Rezek

Datum : 10. října 2017 - 24. ledna 2018
Místo: DKO Jihlava, Tolstého 1455/2, Jihlava, Měšťanská beseda, Kopeckého sady 59/13, Plzeň

Vstupenky

Úterý
10
Říj.
19:00
Hana Zagorová a Petr Rezek
Středa
24
Led.
19:00
Hana Zagorová a Petr Rezek

Informace o akci

HANA ZAGOROVÁ a PETR REZEK
exkluzivní galakoncert
se skupinou BOOM! BAND Jiřího Dvořáka

Hana Zagorová, česká zpěvačka, textařka, herečka a moderátorka, drží po Lucii Bílé drží nejvíce ocenění Zlatý slavík. V kategorii zpěvačka se s devíti slavíky, nepřetržitě od roku 1977 až do roku 1985, suverénně stala nejpopulárnější domácí zpěvačkou. Na koncertech vystupovala s vlastní doprovodnou kapelou Karla Vágnera a druhým zpěvákem Petrem Rezkem. Koncem sedmdesátých letech koncertuje i s italským zpěvákem Drupim.
V osmdesátých letech nazpívala další sólové hity a daří se jí i v zahraničí. Navíc vystupuje s pěveckým a tanečním duem Petra Kotvalda a Stanislava Hložka.
V červnu 1989 podepsala petici Několik vět, byla jí okamžitě zastavena činnost a na veřejnosti znovu zazpívala v listopadu 1989, kdy společně s Jaroslavem Hutkou zazpívala hymnu na Václavském náměstí.
Během své kariéry nazpívala více než 800 písní. Na koncertních turné projela kromě České a Slovenské republiky celou Evropu, Střední Asii, Střední a Severní Ameriku. Získala několik zlatých a platinových desek, cen a uznání u nás i v zahraničí.

Od roku 1992 omezila svou činnost a znovu začala koncertovat za doprovodu skupiny Boom Band! v druhé půli devadesátých let, opět navázala koncertní spolupráci s Petrem Rezkem, se kterým pravidelně vyprodává sály v Čechách, na Moravě a na Slovensku.

Galerie

picture Hana Zagorová a Petr Rezek
picture Hana Zagorová a Petr Rezek

Na mapě

Top