HRAJEME PRO ŽIVOT, Michal David a hosté

HRAJEME PRO ŽIVOT, Michal David a hosté

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

 Autor disco skladeb Michal David míří do Berouna na velkolepou show.

Ruská Máša, Nonstop a další hity Michala Davida roztančí celý Beroun. Mimo Michala Davida se můžete těšit na zpěváky z muzikálu Muž se železnou maskou. Michala doprovodí třeba Radka Fišarová s velkolepým hitem Teď královnou jsem já. Přijdou i další zpěváci jako Vojtěch Drahokupil, Mariana Polyaková a Peter Pecha.

Přes dvě hodiny těch největších hitů doplní kouřové, pyrotechnické a laserové efekty. Na této akci, která uzavře letní sezónu, můžete také vidět 5 vybraných rodin, ve kterých jsou vážně nemocní lidé, převážně děti. Přijďte se pobavit s Michalem Davidem a jeho hosty a zároveň tím, že přijdete na koncert, podpořit lidi s nemocemi jako je svalová dystrofie nebo spinální muskulární atrofie. Pojďme společně na tomto ojedinělém koncertu ukázat, že nemocní lidé nám nejsou lhostejní. My totiž Hrajeme pro život.

Akcí vás provede Martin Hlaváček a René Hnilička.

Doprovodný program startuje v 17:00 vystoupením Tanečního Centra R.A.K., jehož tanečnice také doprovodí Michala Davida. Dále uvidíte pružné tanečnice na tyči Vertigo Pole Fitness a v neposlední řadě po Michalově překvapení v podobě jeho remixu se můžete pokochat závěrečným 5 minutovým ohňostrojem.

Facebook.com/hrajemeprozivot

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets.
Další info:
vstupenky na stání / slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenky ZTP/P-DISABLED jsou určeny pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (vždy jen jedna osoba), každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

Galerie

Na mapě

Top