HRAJEME PRO ŽIVOT, Michal David a hosté

HRAJEME PRO ŽIVOT, Michal David a hosté

Datum : 23. září 2017
Místo: Kemp Beroun, Na Hrázi, Beroun-Závodí

Vstupenky

Sobota
23
Zář.
19:00
HRAJEME PRO ŽIVOT, Michal David a hosté

Informace o akci

Autor disco skladeb Michal David roztančí a rozezpívá celý Beroun na velkolepé show.

Na ní mimo jiné vystoupí i další zpěváci především z muzikálu Kleopatra. Více jak dvě hodiny plné hitů v doprovodu světelných, ohnivých, kouřouvých a laserových efektů, které jsou pro vás na tomto dobročinném projektu připraveny. Tím, že se přijdete pobavit společně s Michalem Davidem a jeho hosty, podpoříte i pět vybraných rodin ve kterých jsou vážně nemocné děti a mladí lidé s nemocí jako jsou svalová dystrofie, spinální svalová atrofie a další mnohdy smrtelné choroby. Každá z rodin potřebuje pro své dítě pomůcky, které ho udrží při životě a nebo mu jeho život přinejmenším zkvalitní. Bohužel jim ale chybí nemalé peníze.

Přijďte se společně rozloučit s létem s disco hity Michala Davida a pomozte dobré věci. Pojďme společně na tomto unikátním koncertu ukázat, že nemocní lidé nám nejsou lhostejní.
Akcí vás provede Martin Hlaváček a René Hnilička

Facebook.com/hrajemeprozivot

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets.
Další info:
vstupenky na stání / slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenky ZTP/P-DISABLED jsou určeny pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod (vždy jen jedna osoba), každý návštěvním musí mít vlastní vstupenku

Galerie

Na mapě

Top