Dvojkoncert legend TURBO a KERN

Dvojkoncert legend TURBO a KERN

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Dvojkoncert legend
TURBO a KERN
31.10.2018 od 19,30 h
Sono Centrum, Brno

Dvojkoncert českých legend v Brně!

Středa 31.října 2018 v brněnském Sono Centru bude patřit příznivcům české rockové muziky. Vystoupí zde totiž dvě léty prověřené skupiny – Turbo a Kern.
Kapely se na české hudební scéně pohybují od počátku 80. let a jejich tvorbu ovlivnili poprockoví velikáni té doby. V Brně odehrají strhující koncerty, na nichž nebudou chybět všechny největší hity obou skupin.

Další informace na www.brnokoncert.cz.


Info pro ZTP/P
: bezbariérový přístup ANO // zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře ANO (viz mapka) - vstupenky objednávejte na rezervace@ticketportal.cz - cena 559,- Kč, od 11.9. 619,- za držitele ZTP/P, 559,- Kč, od 11.9. 619,- za doprovod

ostatní ZTP ne na vozíku – sleva 20% z ceny v příslušném sektoru, zakoupíte na prodejních místech po předložení průkazu ZTP, nebo na rezervace@ticketportal.cz

Možnost zakoupení VIP vstupenek na 3. galerii.  Výhodou sektoru je komorní atmosféra, výhled ze skyboxu a extra přizvučení. K dispozici samostatné WC, přístup výtahem (pro využití je třeba kontaktovat uvaděče).

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top