DUCH / muzikál

DUCH / muzikál

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MUZIKÁL DUCH VYRÁŽÍ NA TURNÉ 

„STRHUJÍCÍ DIVADLO PLNÉ KOUZEL“
Blickpunt Musical

„Muzikálový Duch pobaví i strhne smrští efektů“
Deník „Muzikál Duch kouzlí jak herci, tak orchestrem“
www.mestohudby.cz 

„DUCHOVI V MĚSTSKÉM DIVADLE BRNO SE NEDÁ NIC VYTKNOUT“
www.informuji.cz 

Legendární příběh o neomezené síle lásky je známý ze slavného filmového zpracování Jerryho Zuckera z roku 1990. Patrick Swayze a Demi Mooreová v hlavních rolích tenkrát okouzlili diváky pohádkovým vyprávěním o tom, jak skutečná láska může překonat i samotnou smrt. Sam a Molly jsou šťastný pár, jenže Sam je jedné noci zavražděn. Jeho duch ovšem zůstává na zemi, protože nenalezne klid, dokud svou nespravedlivou smrt neobjasní. Příběh kombinuje romantickou zápletku s detektivním případem, v němž postupně vychází najevo, že za Samovou smrtí stojí jeho kolega z banky. Samův duch prostřednictvím praštěné šarlatánky Mae s Molly komunikuje a snaží se ji chránit.

Muzikálová verze zachovává původní syžet. Zároveň posouvá hranice inscenování používáním nejmodernějších technologií, které na jevišti umožní prolínání skutečného a nadpozemského světa. Muzikál měl premiéru v březnu roku 2011 v Manchesteru, odkud se v červnu přesunul do Londýna, kde zaznamenal více než 500 repríz a v dubnu 2012 byl uveden na americkou Broadway. V současné době probíhá anglické turné a my jsme po Itálii a Holandsku teprve třetí evropskou zemí, kde je uváděn. Na Hudební scéně Městského divadla jsou v české premiéře k vidění opravdová divadelní kouzla a iluze, s kterými se u nás diváci zatím neměli možnost setkat. Režie inscenace se ujal Stanislav Moša.

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod nelze prozatím objednat. Jakmile budou specifikovány informace a ceny, dozvíte se to zde. Děkujeme za pochopení.

 

Galerie

Na mapě

Top