Český mejdan s Impulsem

Český mejdan s Impulsem

Datum: 13. října 2018
Místo: O2 arena Praha

Vstupenky

Sobota
13
Říj. 2018
18:00
Český mejdan s Impulsem
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 16:30

Český mejdan s Impulsem 2018 se bude opět konat v pražské O2 areně, tentokrát 13. října 2018 a znovu slibuje velká hudební jména. Návštěvníky čeká zcela nové hvězdné obsazení, kterému vévodí skupina Kryštof, která zahraje na závěr hodinový koncert na svém jediném letošním halovém vystoupení. Na obřím podiu se také objeví Richard Müller, Xindl X, Peter Nagy se skupinou Indigo nebo legendární hvězda písniček z Impulsovic krabičky Václav Neckář.

Své filmové hity, jako je Zakázané uvolnění nebo Pro Emu přijde zazpívat na Český mejdan Michal Hrůza. Chybět nebudou ani zástupci nastupující generace muzikantů a stále úspěšnější skupiny Jelen nebo Mirai.

Nově přibyl teď do mejdanové sestavy také Michal David, který má navíc na svém kontě i letošní hymnu „Český mejdan podle plánu“. Určitě v ní poznáte známý hit My máme prima rodiče, ale v novém, tanečnějším rytmu a se speciálním textem Františka Řebíčka. Naživo ji uslyšíte poprvé právě O2 areně na velkém říjnovém koncertu. Už teď se podívejte na videoklip a připomeňte si atmosféru loňského ročníku Českého mejdanu s Impulsem.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Galerie

Na mapě

Top