Detail info
Close

CZECH SOCIAL AWARDS 2018

CZECH SOCIAL AWARDS 2018

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

POSLEDNÍ VSTUPENKY JIŽ NELZE REZERVOVAT!
A POZOR! VSTUPENKY NELZE ZAKOUPIT NA MÍSTĚ KONÁNÍ!
Využijte prodejní místa Ticketportal nebo přímý nákup on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!!


Nejvíce osobností online světa v jeden večer na jednom místě!

Jedinečná show plná novinek, populárních osobností on-line světa a domácích i zahraničních hvězd showbyznysu. Těšte se na vystoupení skvělého Justina Jesso z Chicaga se singlem Stargazing, vystoupí také Sharlota, Eliška Rusková, Pavel Callta kapela Eddie Stoilow a svůj nový hit Me Gusta zazpívá i Mikolas Josef.
Tím ale skvělá show nekončí! Hostem večera bude také tajuplný Atticus, nejslavnější instagramový básník, který si získal srdce téměř milionu fanoušků i hollywoodských celebrit, nebo populární švýcarská blogerka Michèle Krüsi. Večer dále zpestří Zorka Hejdová a Patrik Hezucký, ale potkat můžete i čerstvého mistra světa v letecké akrobacii Martina Šonku, Michala Dvořáka z Lucie nebo Simonu Krainovou.

Těšte se na nejvíce známých osobností v jediný večer na jednom místě a přijďte podpořit své oblíbence naživo na slavnostní galavečer nejpopulárnější české ankety Czech Social Awards. Bude v mnohém nová a překvapivá, plná emocí, muziky, videí, poznání a zábavy.
Buď u toho s námi a odnes si nezapomenutelný zážitek!

Pozor! Právě teď sleva 30% pro studenty! Neváhejte, pro tuto slevu je určen jen omezený počet vstupenek a sleva může být kdykoliv zrušena!
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz – HOMEticket!!
Další info:
DRES CODE: TRÈS CHIC

nárok na slevu je třeba prokázat dokladem o studiu, který je opatřen fotografií / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor pro vozíčkáře ANO, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Top