Detail info
Close

ČR - TURECKO

ČR - TURECKO

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Tak tomu se říká basketbalový svátek! Do Prahy přijedou k utkání s českou basketbalovou reprezentací jména, která tu už hodně dlouho nebyla. Dobré výsledky z let minulých přilákaly k přípravě na letošní EuroBasket Turecko a Finsko.

Domácí dvojzápas začnou čeští basketbalisté proti Turecku. Reprezentanti země půlměsíce jsou vicemistři světa z roku 2010 z domácí půdy a tradičně patří k favoritům všech velkých mezinárodních basketbalových turnajů. Nejinak tomu bude i na letošním evropském šampionátu. V jejich středu rezonují taková jména jako Ersan Ilyasova, Bobby Dixon či Semih Erden, která jsou dobře známá z Euroligy či NBA.

Basketbaloví Lvi budou spoléhat na podporu plné haly Královka na pražské Letné, která už vloni ukázala, že díky skvělým fanouškům dokáže být tím pověstným šestým hráčem.

Vzhledem k blížícímu se začátku Eurobasketu, který bezesporu patří k vrcholům letošní basketbalové sezony, budou obě družstva v plné síle.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top