Balíček - Kvalifikační utkání MS mužů v basketbalu

Kvalifikační utkání MS mužů v basketbalu
Balíček - Kvalifikační utkání MS mužů v basketbalu

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Víc než kdy jindy bude na přelomu června a července platit heslo kvalifikace o MS 2019 „This is my House“. Zahajte velké prázdniny na top basketbalu s českými reprezentanty. Vstupenky na zápasy s Finskem a Bulharskem jsou v prodeji.

Začátek letních prázdnin bude opravdu horký. A to nejen co se očekávaného slunečného počasí týče. Jiskřit to totiž bude i na palubovce, konkrétně té v pardubické Tipsport Areně. Moderní arena se totiž téměř na týden stane domovem pro české basketbalisty, aby zde zakončili první fázi kvalifikačních bojů o MS 2019.

Čechům se v novém systému kvalifikace poměrně daří. Ve čtyřech listopadových a únorových zápasech odešli pouze jednou poraženi a prozatím vedou svou kvalifikační skupinu s bilancí 3-1. Hodně blízko tak je postup do druhé fáze kvalifikace a žít tak dál může český sen o účasti na MS v Číně.

K tomu je však potřeba porazit v obou domácích zápasech své soupeře – Finsko (29.6.) a Bulharsko (2.7.). Češi budou potřebovat podporu fanoušků, kteří jim vytvoří to správné domácí prostředí. Vždyť počítat se může každý bod! Týmy si totiž výsledky dosažené v první části kvalifikace přenášejí do té druhé, která startuje už v září.

Nenechte si ujít možnost začít letní prázdniny s basketbalem té nejvyšší úrovně. Vstupenky jsou aktuální v prodeji v síti Ticketportal a vy máte díky newsletteru Český basketbal právo první volby.

Na mapě

Top