BRNO HARD! - DEBUSTROL, LIMETAL, KRUCIPÜSK

BRNO HARD! - DEBUSTROL, LIMETAL, KRUCIPÜSK

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Brněnské Sono Centrum bude hostit nový festival zaměřený na tvrdý rock a metal

V oblíbeném Sono Centru, jehož technické vybavení poskytuje kvalitní zázemí pro konání koncertů všech žánrů a kde je téměř vždy vynikající atmosféra, vzniká nový festival Brno Hard!. Bude se konat pravidelně v červnu a klade si za cíl představovat to nejlepší z tvrdé muziky v České republice. Program prvního ročníku zaštítí stylově vyprofilovaný časopis Spark.

Debustrol, thrash metalová skupina z Mladé Boleslavi, byla založena v prosinci roku 1986. Patří mezi hlavní průkopníky thrash metalu na území tehdejšího Československa. Kapela vydala své zatím poslední album Válka v roce 2016 a aktuálně koncertuje ve složení Kolinss (zpěv, kytara), Herr Miler (bicí), Zed (baskytara), Trifid (kytara).
Skupina Limetal hrající hard rock a heavy metal byla založena na podzim roku 2015. Kapelu tvoří bývalí členové legendární hardrockové skupiny Citron: František „Fany“ Michalík (zpěv), Jaroslav Bartoň (kytara), Jiří Šperl (kytara) a Václav Vlasák (baskytara), které doplňuje talentovaná bubenice Veronika Lukešová. Na svém kontě v tomto složení mají 2 desky.
Liberecká skupina Krucipüsk se na scéně pohybuje již přes čtvrt století. Aktuálně vystupuje ve složení Tomáš Hajíček, Matěj Čejchan, Josef Křeček a Tomáš Hajíček ml. Tato hardcore/thrashmetalová formace, která byla na jaře 2018 uvedena do Beatové síně slávy, vydala 1.11.2017 velmi dobře hodnocené album Sine Amore Nihil.

Nenechte si proto ujít první ročník Brno Hard! v Sono Centru. Bude to nesmlouvavá jízda plná hutných a našláplých songů a skvělých riffů. Paralelně v sousedním klubu Mersey zahraje vítězná skupina, která vzejde z doprovodné soutěže kapel.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture BRNO HARD! - DEBUSTROL, LIMETAL, KRUCIPÜSK

Změny a upozornění

ZRUŠENO: BRNO HARD! – DEBUSTROL, LIMETAL, KRUCIPÜSK 14.6.2019 – BRNO

ZRUŠENO:

Z technických důvodů dochází ke zrušení festivalu BRNO HARD! – DEBUSTROL, LIMETAL, KRUCIPÜSK konajícího se dne 14.6.2019 od 17:30 hod. v Brně.

 

Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.

 


Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top