BONFIRE & FRIENDS, A Night With Rock Legends

BONFIRE & FRIENDS, A Night With Rock Legends

Datum: 18. listopadu 2018
Místo: Hala TJ Lokomotiva Plzeň, Úslavská 2357/75, Plzeň

Vstupenky

Neděle
18
Lis. 2018
19:00
BONFIRE & FRIENDS, A Night With Rock Legends

Informace o akci

Ojedinělá sestava legendárních zpěváků, které na společné turné po Německu pozvala kapela Bonfire, zavítá exkluzivně 18. listopadu 2018 i do Plzně!
Tohle fantastické turné uvítají zejména příznivci hard rocku a metalu. Odstartuje ve Fischachu 2. listopadu 2018 a finišuje 20. listopadu v Hannoveru.
Plzeň se stává jedinou zastávkou v celé ČR, kde na jednom podiu zazpívají Joe Lynn Turner, Phil Moog, Geoff Tate, Bobby Kimball, Dieter "Quaster" a další.
Bonfire zahrají historicky největší hity společně se svými přáteli, kterými jsou někdejší či současní zpěváci kapel Rainbow, Deep Purple, Puhdys, Toto, UFO, Survivor, Axel Rudi Pell, Grave Digger, House Of Lords. Nechybí ani Geoff Tate, který s Queensryche nazpíval výborné album Operation: Mindcrime.
Na rozjezd před tříhodinovým koncertem zahraje svůj hudební set skupina Sebastien.

"Myšlenkou na turné Bonfire a přátelé se zabývám již dlouho," říká Hans Ziller, "chceme hrát ve velkých halách, kdy se Bonfire pasují do role doprovodné skupiny a doprovodí rockové legendy jako Joe Lynn Turner, Dieter Hertrampf, zvaný Quaster, Phil Mogg, Geoff Tate, Bobby Kimbal... každý z nich dostane dostatek prostoru pro několik svých hitů, takže celá tříhodinová přehlídka je nabitá nesmrtelnými rockovými klenoty jako I Surrender, Stone Cold, Lights Out, Doctor Doctor, Jet City Woman, Hold The Line, Africa, The Tiger a First Time. Dále pocta Deep Purple písněmi jako Burn, Child In Time a Smoke on the Water - a to jsme jich vyjmenovali jen pár. A samozřejmě nebude chybět pár hitovek od Bonfire samotných." uzavírá Hans.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO, ochoz / sektor ZTP/P-DISABLED je určen pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (vždy jedna osoba)

-TH-

Galerie

picture BONFIRE & FRIENDS, A Night With Rock Legends
picture BONFIRE & FRIENDS, A Night With Rock Legends

Na mapě

Top