BONFIRE & FRIENDS, A Night With Rock Legends

BONFIRE & FRIENDS, A Night With Rock Legends

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

POZOR! ZMĚNA! DATUM A ČAS ZŮSTÁVAJÍ, MÍSTO KONÁNÍ SE MĚNÍ!
NOVĚ: Šeříkovka, Šeříková 2428/13, Plzeň
Vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat.


Ojedinělá sestava legendárních zpěváků, které na společné turné po Německu pozvala kapela Bonfire, zavítá exkluzivně 18. listopadu 2018 i do Plzně!

Tohle fantastické turné uvítají zejména příznivci hard rocku a metalu. Odstartuje ve Fischachu 2. listopadu 2018 a finišuje 20. listopadu v Hannoveru.
Plzeň se stává jedinou zastávkou v celé ČR, kde na jednom podiu zazpívají Joe Lynn Turner, Phil Moog, Geoff Tate, Bobby Kimball, Dieter "Quaster" a další.
Bonfire zahrají historicky největší hity společně se svými přáteli, kterými jsou někdejší či současní zpěváci kapel Rainbow, Deep Purple, Puhdys, Toto, UFO, Survivor, Axel Rudi Pell, Grave Digger, House Of Lords. Nechybí ani Geoff Tate, který s Queensryche nazpíval výborné album Operation: Mindcrime.

"Myšlenkou na turné Bonfire a přátelé se zabývám již dlouho," říká Hans Ziller, "Bonfire se pasují do role doprovodné skupiny a doprovodí rockové velikány... každý z nich dostane dostatek prostoru pro několik svých hitů, takže celá tříhodinová přehlídka je nabitá nesmrtelnými rockovými klenoty jako I Surrender, Stone Cold, Lights Out, Doctor Doctor, Jet City Woman, Hold The Line, Africa, The Tiger a First Time. Dále pocta Deep Purple písněmi jako Burn, Child In Time a Smoke on the Water - a to jsme jich vyjmenovali jen pár. A samozřejmě nebude chybět pár hitovek od Bonfire samotných." uzavírá Hans.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / sektor ZTP/P-DISABLED je určen pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (vždy jedna osoba) / Každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku.

Galerie

picture BONFIRE & FRIENDS, A Night With Rock Legends
picture BONFIRE & FRIENDS, A Night With Rock Legends

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: BONFIRE & FRIENDS, A NIGHT WITH ROCK LEGENDS 18.11.2018 – PLZEŇ

ZRUŠENO:

Koncert BONFIRE & FRIENDS, A NIGHT WITH ROCK LEGENDS plánovaný na 18.11.2018, konající se v Plzni byl bohužel zrušen.

 

Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.

 

 


Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top