AVISHAI COHEN TRIO

AVISHAI COHEN TRIO

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Jazz Meets World 2017

Avishai Cohen Trio
Support: Dand Bárta & Robert Balzar Trio

Mistr integrace (Rhein Main Presse)

Kontrabasista, vokalista, skladatel a kapelník Avishai Cohen si během posledních dvou desetiletí získal reputaci jednoho z nejvýznamnějších světových hráčů na kontrabas. Nicméně vlivu se na světové hudební scéně dopracoval jako skladatel s vlastním hudebním stylem. Nyní se svým Triem přichází na scénu s nejnovějšími skladbami a aranžemi i s mnohými z oblíbených skladeb z nahrávek posledních let.
Na pódiu ho doprovází jeden z mnohostranných, adaptibilních a svěžích hlasů současné jazzové scény, pianista a skladatel Omri Mor. Jeho muzikální rozsah sahá od klasiky a jazzu po hudbu arabskou a andaluzskou, alžírskou chaabi a latinu.
K Avishaiovi se také přidal kreativní a osobitý Noam David, bubeník, jehož opulentní styl a komplexní polyrytmické soundy výrazně ovlivnily rozrůstající se izraelskou hudební scénu.

Je to 13 let, co se Avishai Cohen poprvé představil pražskému publiku. Letos vystoupí 21. prosince od 20.00 hod. na svém dosud největším pražském koncertu v sále Fóra Karlín.

Obsazení:
Avishai Cohen – basa, zpěv
Omri Mor - piano
Noam David – bicí

„Bezpochyby je pódium místem, kde se Cohen cítí jako doma natolik, že návštěva jednoho z živých vystoupení je snad nejlepší způsob, jak se seznámit s jeho hudebním univerzem.”

V ceně VIP vstupenky: exkluzivní místo, welcome drink, společenské setkání po koncertě, hudební CD, láhev izraelského vína

Galerie

picture AVISHAI COHEN TRIO

Na mapě

Top