Detail info
Close

2018 CZECH REPUBLIC FIM SPEEDWAY GRAND PRIX

2018 CZECH REPUBLIC FIM SPEEDWAY GRAND PRIX

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

 

Předprodej pro Speedway Grand Prix 2018 zahájen

Pražský 22. ročník seriálu Speedway Grand Prix 2018 zná svůj termín. Tentokrát se nejprestižnější závod v České republice odjede v sobotu 26. května 2018. Domácí i zahraniční fanoušci si pražskou akci každoročně velmi pochvalují. České diváky navíc velmi potěšil i letošní úspěch Václava Milíka, který jel na divokou kartu a skončil na krásném třetím místě. Letošní podnik byl zcela vyprodán a pořadatelé věří, že stejný zájem bude i v příštím roce.

Nynější seriál SGP bude zakončen závodem v australském Melbourne, kde se kromě vyhlášení mistra světa odkryje i prvních osm postupových míst na příští rok. V nadcházející sezóně nebudou na startu chybět ani Przemyslaw Pawlicki, Artem Laguta a Patryk Dudek, kteří si svá místa vyjeli v challenge. Zda divoká karta od pořadatelů na celý rok potká i Václava Milíka, na to si budou muset fanoušci ještě počkat.

Předprodej na největší pražský závod byl již zahájen. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal nebo na stadionu Markéta.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top