ANASTACIA NOT THAT KIND 25TH ANNIVERSARY EUROPEAN TOUR

ANASTACIA
NOT THAT KIND 25TH ANNIVERSARY EUROPEAN TOUR
28. 3. 2025 - Praha, O2 universum

Popová hvězda Anastacia vystoupí v pražském O2 universum k příležitosti čtvrtstoletí od vydání svého nejúspěšnějšího alba „Not That Kind“.

CENA VSTUPENKY OD 1790 Kč
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETPORTAL OD 5. 7. 2024 V 10:00

Popová ikona Anastacia dnes oznámila velké evropské turné na rok 2025, na kterém představí koncertní turné "Not That Kind". Toto turné se uskuteční u příležitosti 25 let od vydání Anastaciina debutového studiového alba, které vyšlo v roce 2000. Anastacia v Evropě poprvé prorazila s hitem "I'm Outta Love", který se na albu objevil, a od té doby tato hvězda slaví úspěchy po celém světě.

Anastacia o turné říká: "Jsem nesmírně nadšená, že jsem opět na cestách po Evropě, a mám to štěstí, že mohu přijet a vystupovat na tolika nádherných místech pro svou výjimečnou blízkou rodinu. Neměla jsem možnost absolvovat turné ke svému prvnímu albu, o to je toto turné výjimečnější. Nemůžu uvěřit, že od vydání alba Not That Kind uplynulo už 25 let, určitě to oslavíme v pravém stylu Anastacie. Bude to jedna velká oslava výročí. Nemůžu se dočkat, až vás tam všechny uvidím!"

Mezinárodní popová ikona Anastacia, obdařená jedním z nejsilnějších a nejrozpoznatelnějších hlasů v historii hudby, zahájila svou kariéru v roce 1999, aby se o dva roky později stala "nejprodávanější novou popovou umělkyní na světě". Hlas megahvězdy, který stojí za obrovskými hity, včetně několikanásobně platinových "I'm Outta Love", "Paid My Dues" a "Left Outside Alone", od té doby prodal více než 30 milionů desek a cestou posbíral celou řadu ocenění (více než 225 ocenění v 31 zemích) a hitů na prvním místě (v 19 zemích). Poté, co oslavila 22. výročí svého debutového hitu 'I'm Outta Love' masivním turné po Velké Británii a Evropě "I'm Outta Lockdown - The 22nd Anniversary", nedávno zahájila další kapitolu s albem 'Our Songs': Je to její pocta největším hitovým melodiím, které objevila během turné po Německu, zemi, kde má Anastacia od prvního dne obrovskou oblibu (jen v Německu prodala více než 3 miliony alb).

Vstupenky v prodeji v oficiálních síti Ticketportal.

Top