CYNDI LAUPER - GIRLS JUST WANNA HAVE FUN FAREWELL TOUR

CYNDI LAUPER
GIRLS JUST WANNA HAVE FUN FAREWELL TOUR
23. 2. 2025 - Praha, O2 arena

Legendární popová ikona Cyndi Lauper míří do Prahy! Nenechte si ujít jedinečné vystoupení plné hitů jako Girl Just Want to Have Fun, Time After Time a mnoho dalších, které se již nebude opakovat.

CENA VSTUPENEK OD 1690 Kč
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETPORTAL OD 28. 6. 2024 V 10:00

Cyndi Lauper dnes oznámila termíny svého rozlučkového turné Girls Just Wanna Have Fun ve Velké Británii a EU. Turné, které produkuje společnost Live Nation, se v únoru příštího roku vydá do Evropy a bude prvním velkým turné zpěvačky po deseti letech, přičemž se představí v Glasgow, Manchesteru, Londýně, Birminghamu a Belfastu a poté bude pokračovat v Budapešti, Lodži, Praze, Berlíně, Düsseldorfu a Paříži. Během turné se k Lauper připojí speciální hosté, kteří budou zveřejněni později.

Toto oznámení přichází v návaznosti na severoamerické rozlučkové turné, které bylo oznámeno na začátku tohoto měsíce, a následuje po vydání celovečerního dokumentárního filmu LET THE CANARY SING, který se zabývá jejím výjimečným životem a kariérou. Dokument měl exkluzivní premiéru na Paramount+ v USA a Kanadě v úterý 4. června. Na oslavu turné a filmu byla Lauper poctěna slavnostním otiskem v prestižním TCL Chinese Theatre Hollywood v Los Angeles.

O CYNDI LAUPER
Cyndi Lauper je držitelka cen Grammy, Emmy a Tony, autorka písní a interpretka s celosvětovým prodejem více než 50 milionů nahrávek. Její ikonický hlas, vlivný punkový šarm a nakažlivá živá vystoupení ji katapultovaly mezi hvězdy. Lauper získala se svým prvním albem She's So Unusual cenu Grammy pro nejlepšího nového umělce a stala se první ženou v historii, která měla z debutového alba čtyři singly v první pětce žebříčku včetně hymny "Girls Just Want To Have Fun". Lauper vydala dalších deset studiových alb, na nichž se objevily klasiky jako "Time After Time" a "True Colors", a je členkou Síně slávy písničkářů a autorkou bestsellerů NY Times. V roce 2013 se Lauper stala první sólovou ženou, která získala cenu za nejlepší původní hudbu (hudba a text) k filmu Kinky Boots. Neúnavně se věnuje také své obhajobě práv. Od prvního dne je aktivistkou a vždy bojuje za slabší – zejména za ženy, lidi s HIV/AIDS a LGBTQ komunitu.

Top