Prague Playoffs se třikrát vrátí do O2 areny - v letech 2025, 2027 a 2029

Skvělá zpráva (nejenom) pro fanoušky parkurového sportu. Global Champions Prague Playoffs se vrátí do O2 areny – organizátoři z Czech Equestrian Teamu podepsali se společností Global Champions smlouvu na další tři edice největšího svátku parkurového sportu. Fanoušci budou moct vidět světovou elitu na podzim roku 2025, 2027 a 2029. Prodej vstupenek na Prague Playoffs 2025 začne už v pondělí 25. března 2024 v 10.00 hod. Ceny se pohybují od 390 Kč do 2,990 Kč za denní vstupenky.

“Jednání s Global Champions jsme vedli velmi dlouho a jsme rádi, že se Playoffs v nejbližších pěti letech třikrát vrátí do České republiky. Vnímáme to jako ocenění naší práce u předešlých ročníků, kdy se nám povedlo zrealizovat zcela unikátní koncept propojení špičkového parkuru a doprovodné show na nejvyšší světové úrovni. Počet fanoušků, kteří Prague Playoffs viděli přímo v hale, rostl každým rokem – a jsme rádi, že si umění nejlepších jezdců a koní světa budou moci opět vychutnat na tribunách O2 areny v Praze”, řekl Jan Andrlík, předseda organizačního výboru Prague Playoffs.

Pro rok 2025 už dokonce parkurová galashow zná termín – 20. – 23. listopadu 2025. “Opět se bude jednat o závěrečný podnik celé série, vyvrcholení celoročního snažení všech jezdců a týmů. Diváci se určitě mají na co těšit, již nyní pracujeme na novém konceptu doprovodného programu včetně koňské, umělecké a audiovizuální show a na rozšíření zábavních aktivit mimo hlavní arénu, zejména pro naše nejmenší návštěvníky”, dodal Andrlík.

Vstupenky na prestižní parkurovou akci, v níž se představí nejlepší jezdci a týmy světa, budou v prodeji v síti Ticketportal. “Vzhledem k velkému zájmu o akci v uplynulých letech jsme se rozhodli dát fanouškům příležitost zakoupit si vstupenky na rok 2025 už nyní. Věřím, že se příští rok v O2 areně potkáme opět v hojném počtu a doufám, že opět posuneme hranici návštěvnosti Prague Playoffs výš“, říká Andrlík.

K dispozici budou denní vstupenky, permanentky na všechny čtyři soutěžní dny, ale také VIP vstupenky, partyboxy či místa u stolů na klubovém patře. Vstupenky bude možné zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal.

Ceny denních vstupenek začínají na 390 Kč u vstupenek do 4. patra. Ceny vstupenek 1. kategorie, tedy do 1. patra O2 areny, se pohybují od 990 Kč. Na čtvrteční a páteční program je připravena 50% sleva na vstupném pro děti do výšky 140 cm.

Fanoušci se kromě jiného můžou samozřejmě těšit na účinkování týmu Prague Lions, který letošní sezonu absolvuje ve složení Anna Kellnerová, Niels Bruynseels, Pieter Devos, Jur Vrieling, Thibeau Spits a Fernando Martinez Sommer.

Praha hostila nejlepší parkurové jezdce a koně světa pětkrát od roku 2018. Diváci v O2 areně mohli vidět v akci olympijské šampiony, mistry světa, ale také řadu českých jezdců, kteří se rozhodně mezi špičkovou konkurencí neztratili. Akce pod taktovkou organizátorů z Czech Equestrian Teamu navíc získala extrémně pozitivní ohlas, kombinace skvělých sportovních výkonů a unikátní doprovodné show byla mimořádně populární jak mezi jezdci, tak mezi fanoušky. Dosud poslední ročník Prague Playoffs, v listopadu 2023, vidělo přímo v areně téměř 40 000 tisíc fanoušků parkurového sportu.

Top