Z téhle akce budeš mít husinu! Kupuj lístky na BigBoard Superfinále 2024!

O2 arena znovu ožije monstrózním sportovním eventem. BigBoard Superfinále 2024 nabídne nejlepší florbal a jedinečnou komplexní show. Těšit se můžete na unikátní událost, kde žádná vteřina nemá svůj program. Vstupenky jsou v prodeji od 15. 11. 2023 v síti Ticketportal.

V polovině dubna ožije největší multifunkční aréna v Česku florbalovou bitvou roku. V jediném zápase o titul v Livesport Superlize, ČEZ Extralize a středoškolském poháru dívek a chlapců Subterra Cup se potkají nejlepší týmy aktuální sezony. Těšit se můžete nejen na osobnosti na hrací ploše, ale s některými aktuálními reprezentanty a reprezentantkami se dokonce přímo setkáte při autogramiádách, které pro vás chystáme společně s partnery soutěží a BigBoard Superfinále.

Staňte se součástí unikátní sportovní akce a pomozte nám znovu posunout hranice rekordů. V uplynulém ročníku se poprvé povedlo na finále ženské extraligy zaplnit tribuny O2 areny více než deseti tisíci fanoušků, mužskou bitvu pak sledovalo rekordních 12 538 skvělých diváků a divaček.

V bouřlivé atmosféře, kterou ještě umocnil nabušený doprovodný program, během nějž jste dokonce mohli vyhrát 100 000 korun, se z návratu na trůn radovaly florbalistky Vítkovic a po dlouhých letech znovu pozvedli pohár nad hlavu hráči Tatranu Střešovice.

Neváhejte a zajistěte si ta nejlepší místa ještě dnes! Vstupenky na vrchol sezony jsou také parádním dárkem, který potěší nejednu florbalistku a nejednoho florbalistu.

Informace o BigBoard Superfinále naleznete na webových stránkách projektu superfinale.cz.

Jako hlavní zdroj novinek slouží facebookové stránky Českého florbalu a instagramový profil Českého florbalu, které Vám i tentokrát budou přinášet reportáže z nejvyšších soutěží, ze zákulisí superligových týmů či z programu superfinálového dne společně s řadou soutěží a novinek.

Vstupenky na BigBoard Superfinále 2024 kupuj v síti Ticketportal!

Top