INFORMACE K VRÁCENÍ VSTUPNÉHO-LIVESPORT PRAGUE OPEN 5.8.2023 a 6.8.2023

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vás informovat o procesu vrácení vstupného za nevyužité vstupenky na semifinále 5.8.2023 a finále 6.8.2023 turnaje LIVESPORT PRAGUE OPEN 2023 v Praze.


Pokud jste vstupenky nevyužili na náhradní termín, žádejte si prosím nejpozději do 20.8.2023 o vrácení vstupného dle instrukcí níže.

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce - vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto) - Upozorňujeme, že peníze budou vráceny pouze za vstupenky, které nebyly využity na náhradní termín akce. Na jiné neoprávněné žádosti nebude brán zřetel.

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta)

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

Top