MICHAL NESVADBA a jeho poslední příběh - Záhada mizejících hraček

Původní český autorský projekt Michala Nesvadby, oblíbeného herce a baviče dětí i dospělých, chystá prosincovou premiéru v O2 areně v Praze. Ve čtvrtek 28.12.2023 tak vypukne dvouhodinová velkolepá show pro celou rodinu, která je důstojným a oslavným rozloučením Michala s televizním pořadem Kouzelná školka.

Muzikálovou revue Michal Nesvadba a jeho poslední příběh si užijí děti od tří let, ale i jejich starší sourozenci, rodiče a prarodiče. Je pro všechny, kteří vyrostli na Michalovi bez rozdílu věku. Pohádkově akční děj je naplno vtáhne do příběhu záhadně mizejících hraček, ve kterém nakonec epochálně zvítězí dobro nad zlem a veselý svět skřítků, kteří jsou všude kolem nás, zůstane navždy v srdcích všech dětí na světě.

Děti se poprvé setkají s živými skřítky Františkem a Fanynkou v životní velikosti, kteří na scénu přivezou spoustu legrace, barevných kostýmů, obřích nafukovadel, světelných a laserových efektů i videoprojekci, kterou si užijete po celou dobu představení. Nebudou chybět ani oblíbené postavičky z jiných televizních seriálů Michala, jako jsou Bafík, Zeleňour, Žluťoun a upovídané šicí stroje.

Show je plná tanečních čísel, akrobatických triků na kolech, koloběžkách a in-line bruslích, to vše ve strhujícím rytmu hudby Ondřeje Brzobohatého.

Součástí děje budou i diváci, kteří sami na místě akčně rozhodnou o konci příběhu. Proto si nezapomeňte s sebou vzít svítící tyčky a v pravý čas, až budete vyzváni, je zlomte a posviťte si na zlé černé hračky, které chtějí nahradit ty vesele barevné ve vašich pokojíčcích.

Čtyřicet účinkujících v originálních výpravných kostýmech, Michal ve žlutém tričku a hnědých kalhotách i s jeho vynálezy. Nenechte si prostě ujít tuto jedinou slavnostní událost.

Pro Michala Nesvadbu je to vrchol a vyústění jeho celoživotní práce pro děti a zároveň velké poděkování všem divákům.

Vstupenky k dostání u oficiálního prodejce Ticketportal od 1. června 2023 od 8:00.

Top