FIVE FINGER DEATH PUNCH – 11. 6. 2023 Praha, O2 arena – KONCERT ZRUŠEN

Vážení zákazníci,
vzhledem k okolnostem, které nemůžeme ovlivnit, je koncert kapely Five Finger Death Punch 11.6.2023 v pražské O2 areně ZRUŠEN.

Vyjádření kapely:
Ivan šel před několika dny na pohotovost s komplikacemi po nedávné operaci kýly. I když je v nejlepší možné lékařské péči, lékaři mu doporučili, aby nevykonával žádnou namáhavou činnost minimálně do 12. června 2023. V důsledku toho nebudeme moci pokračovat v plánovaných evropských koncertech před tímto datem. Je pečlivě sledován svým lékařským týmem, který bude nadále sledovat jeho vývoj a poradí, kdy se bude moci vrátit k vystupování.
Na koncerty jsme se upřímně těšili a rozhodnutí zrušit je, nebylo lehké, ale Ivanovo zdraví a pohoda jsou naší nejvyšší prioritou. Omlouváme se za případné nepříjemnosti a jsme vděční za pochopení a podporu v tomto období. Všichni se těšíme na návrat na pódia, jakmile se Ivan plně zotaví.
Five Finger Death Punch

Vstupenky zaplacené online budou v plné výši refundovány automaticky na účet, ze kterého proběhla platba.
Peníze za vstupenky zakoupené v kamenných prodejnách Vám budou vráceny v místě jejich zakoupení.

Vstupné se od 19.5.2023 vrací takto:
1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto)
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce
b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.
POZOR!! Platí pro platby vstupenek po internetu: jestliže byla Vaše platba uskutečněna přes platební bránu ComGate, tj. platba kartou nebo zrychlený převod přes bankovní tlačítka a je vaše platba starší 13 měsíců, nelze návratovou transakci provést automaticky. Budete tak kontaktováni z emailové adresy payments@comgate.cz a budete požádáni o zadání čísla účtu. Pokud své číslo účtu takto zadáte, bude během několika pracovních dnů Vaše refundace zpracována a Vám bude vrácena platba zpět na účet.
V případě, že email od platební brány do 10 pracovních dnů ode dne vracení neobdržíte, doporučujeme překontrolovat taktéž nevyžádanou poštu/SPAM.
c/ Sodexo - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

3/ platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz , Gallery Beta)
oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu
fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email rezervace@ticketportal.cz

Děkujeme za pochopení
Live Nation CZ

Top