CLASH OF THE STARS VSTUPUJE DO ROKU 2023!

Z předaleké galaxie k Vám přilétá první letošní galavečer CLASH OF THE STARS: EPISODE IV! Ten se uskuteční už 11. března v pražské hale O2 universum.

Tentokrát je podtitulem galavečera FREAK WARS! Význam je jasný – čekají nás opět „války“ v kleci, které zvedají diváky ze sedadel! Na místě nesmíte chybět ani Vy!

V hlavním zápase galavečera se proti sobě postaví dvě známé tváře sociálních sítí. Vítěz poslední série reality show Love Island Kryštof Novák se střetne s držitelem nejsledovanějšího českého Instagramu s 1,4 mil sledujícími Tomášem Chlupem! Souboj dvou sportovců slibuje skvělou podívanou.

Zástupcem reality Survivor bude Christian Nathan, který si už dokonce vyzkoušel i zápas v Oktagonu. Ten změří síly s youtuberem Freescootem, který si přichází vyrovnat scóre po neúspěšném zápase s Datlem. Do akce se chystá také stálice CLASH OF THE STARS kulturista a MMA zápasník Grznár, jemuž se postaví slovenský zápasník a trenér Pagy. Fanoušci ženských zápasů si tentokrát přijdou na své! Ve dvou zápasech se jim představí hned 6 bojovnic! Ano, na galavečeru EPISODE IV uvidíte také zcela první zápas dvě na dvě! Dvojici z Prahy tvoří influencerka, zpěvačka a herečka Kristal Shine a modelka Denisa Ryndová. Jejich soupeřkami budou půvabné bojovnice ze Slovenska, známé z platformy Onlyfans, Inked Dory a Karina Pedro.

Napravit si reputaci přichází také Jaroslav Kotlár! V cestě mu bude stát youtuber a tiktoker Abé Charvát. Vyrovná si Kotlár Security scóre #vestylu? Hodně vyostřené setkání na tiskové konferenci, které bylo zakončené potyčkou mezi diváky, nabídli streameři Halien a Ziam. Kdo z nich odejde ze zápasu jako vítěz? DEATH MATCH – tedy zápas, ve kterém změří síly hned 3 bojovníci najednou všichni proti sobě, i tohle a mnohem více budete moci sledovat už 11. března v hale O2 universum během galavečera CLASH OF THE STARS: EPISODE 4!

Nové bojovníky a také známé tváře uvidíte během čtvrtého galavečera CLASH OF THE STARS! Skvělá světelná a hudební show a elektrizující atmosféra jsou v rámci našich galavečerů již samozřejmostí! Na nic nečekejte, kupte si své lístky a buďte přítomni na této unikátní akci! Těšíme se na Vás už 11. března v hale O2 universum.

VIP vstupenky zahrnují místo blízko klece, catering (platí pro ULTIMATE VIP) a VIP vstup do haly.

 

Top