DISNEY100: KONCERT

16. října 2023, 19:30, O2 arena, Praha

NEOPAKOVATELNÁ OSLAVA 100 LET SLAVNÉ HUDBY Z FILMŮ ZE STUDIA WALTA DISNEYHO

JEDINEČNÉ HUDEBNÍ MOMENTY V PROVEDENÍ ŽIVÉHO ORCHESTRU A HOSTUJÍCÍCH ZPĚVÁKŮ S PROMÍTÁNÍM IKONICKÝCH SCÉN Z FILMŮ NA VELKÝCH OBRAZOVKÁCH

Vstupenky v prodeji v oficiální síti Ticketportal od 7. prosince 2022 od 10:00 hodin.

DISNEY100: KONCERT, akce, která se nebude nikdy opakovat, se bude konat 16. října 2023 v pražské O2 areně.

Po celou akci budou promítány ty nejslavnější scény z Disneyho animovaných filmů na obrovské LED obrazovce v doprovodu živé hudby Hollywood Sound Orchestra s hvězdným obsazením.

Během show zazní největší hity z filmů, jako Kráska a zvíře, Mary Poppins, Encanto, ale také hudba ze světa studia Pixar, z Hvězdných válek, filmů a seriálů Marvel a mnoha dalších.

Premiéru si koncertní turné odbyde 13. dubna 2023 v Německu, postupně se přesune přes celou Evropu do Švýcarska, Rakouska, Itálie, Polska, Maďarska, Švédska, Norska, Česka a Velké Británie.

The Walt Disney Studios vznikla v roce 1923. Společnost je od té doby synonymem bezbřehé fantazie, kouzelných momentů, ohromujících emocí a splněných snů, široké palety hrdinek a hrdinů z fascinujících světů, které nepřestávají udivovat celé generace malých i velkých už celých 100 let. Stejně tak jako legendární soundtracky z jejich filmů.

Top