AFTER PARTY Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION

Nestačí vám čtyři hodiny live show exkluzivních milénium hvězd v O2 areně 25. listopadu 2023? Chcete se dál bavit, tančit, zpívat u hudby z přelomu století? Tak after párty Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION je přesně pro vás!

Ihned po konci největší 2000s akce v O2 areně se rozjede největší 2000s party, jakou jste zažili. Vedlejší sál O2 universum se rozezní s oblíbenými DJs a moderátory rádia Kiss a to není samozřejmě vše! Máme pro vás připravená další show interpretů z tohoto období a možná, možná se na party objeví i jména programu večera v 02 areně.

Party je pro všechny fanoušky, kterým se nechce v jedenáct končit rozjetý mejdan, jakým jistě Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION bude. Jména Cascada, Lou Bega, Groove Coverage, Las Ketchup, Reel 2 Real a mnoho dalších slibují exkluzivní zážitek.

K zakoupení vstupenek mají přednost zákazníci hlavního programu v O2 areně. Doporučujeme tuto jedinečnou příležitost využít a za zvýhodněnou cenu si nenechat ujít atmosféru AFTER PARTY Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION. Protože je kapacita O2 universum omezená, zakupte lístek na after party v balíčku se vstupenkou na hlavní show Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION.

Top