ROGER WATERS - “THIS IS NOT A DRILL” EUROPEAN TOUR - Přidáváme druhý termín!(25.5.2023)

Kvůli velkému zájmu Roger Waters přidává druhý termín koncertu 25.5. v pražské O2 areně!

CENY VSTUPENEK OD 1990,- Kč DO 3290,- Kč
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETPORTAL OD 1.11.2022 V 10:00

“This Is Not A Drill je přelomová nová rock’n‘rollová vizuální podívaná v kruhovém provedení, ohromující obžaloba korporátní dystopie, ve které všichni bojujeme o přežití, výzva k akci – MILOVAT, CHRÁNIT a SDÍLET náš drahocenný a nejistý domov na Zemi. Show bude obsahovat dvanáct skvělých skladeb ZLATÉHO VĚKU PINK FLOYD, stejně jako několik nových písniček, slova a hudba, ten stejný autor, to samé srdce a stejná duše, ten samý člověk. Možná je to jeho poslední Hurá! No ne! Moje první turné na rozloučenou! Nenechte si ho ujít. S láskou R.”

"Waters s široce rozpaženýma rukama prozkoumával prostor pódia a hrál do všech stran. Po návratu ke kánonu Pink Floyd se skupina vznesla k přestávce s vražednou řadovkou a rozbalila "Have a Cigar", "Wish You Were Here", "Shine on you Crazy Diamond" a "Sheep"."" ~ FORBES

"Superschopností Rogera Waterse je schopnost otevírat prostřednictvím své hudby obtížné rozhovory a on to ví." ~ Chicago Sun Times

V pořadu zazní 20 klasických písní Pink Floyd a Rogera Waterse, mj: "Us & Them", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here" a "Is This The Life We Really Want?". Kromě toho Waters debutuje novou písní "The Bar".

Waters hraje na hlavní vokály, kytary, baskytaru a klavír a na pódiu se k němu připojí: Jonathan Wilson - kytary a vokály; Dave Kilminster - kytary a vokály; Jon Carin - klávesy, kytara a vokály, Gus Seyffert - baskytara a vokály; Robert Walter - klávesy, Joey Waronker - bicí; Shanay Johnson - vokály; Amanda Belair - vokály a Seamus Blake - saxofon.

Roger Waters je devětasedmdesátiletý anglický hudebník a skladatel, spoluzakladatel Pink Floyd, jedné z nejdůležitějších hudebních skupin v historii populární hudby, která vznikla v roce 1965. Pink Floyd byli a dosud jsou součástí životů milionů lidí po celé světě, chváleni kritikou a komerčně výrazně úspěšní.
Roger Waters Pink Floyd počátkem osmdesátých let opouští kvůli rozporům o dalším směřování skupiny, zanechává nám však společně s Pink Floyd mnoho klasických alb, především koncepční The Dark Side of the Moon, Wish You Were Here, Animals nebo svůj autorský magnum opus The Wall.
V dalších letech Waters nadále vydává svá sólová alba, především Radio K.A.O.S. (1987) nebo Amused to Death (1992). Dosud posledním sólovým albem je „Is This the Life We Really Want?“ z roku 2017.
Roger Waters od roku 1999 neúnavně koncertuje, v Praze vystoupil s koncertním provedením alb The Dark Side of the Moon i The Wall. Jeho vystoupení jsou vždy zážitkem pro uši i oči, hudba je vždy doprovázena působivými klipy a různými světelnými efekty.
Jeho nadcházející turné " THIS IS NOT A DRILL TOUR 2023" bude štědře brát i z tvorby Pink Floyd. Možná je to poslední příležitost si naživo vyslechnout a prožít hudbu hudební legendy, která se již nikdy nezopakuje.

Top