2022 NHL Global Series – otevřený týmový trénink

6. 10. 2022 - Praha, O2 arena

Hokejoví fanoušci budou mít šanci zúčastnit se 6. října 2022 týmových tréninků v rámci NHL Global Series 2022 v Praze.

CENA VSTUPENKY 390,- Kč
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETPORTAL OD 8. 9. 2022 V 10:00
IDNES PREMIUM PŘEDPRODEJ OD 7. 9. 2022 13:00 - 8. 9. 2022 10:00

V rámci NHL Global Series 2022 dnes National Hockey League (NHL), Hráčská asociace National Hockey League (NHLPA) a společnost Live Nation oznámily Den fanoušků NHL Global Series 2022, což je speciální příležitost pro fanoušky navštívit tréninky týmů Nashville Predators a San Jose Sharks, a to ve čtvrtek 6. října od 15:00 do 17:30 v O2 areně v Praze, tedy den před zahajovacím zápasem sezóny 2022-23 mezi Predators a Sharks.

Vstupenky na tréninky týmů Predators a Sharks budou v prodeji od 8. září v 10:00 SELČ v síti Ticketportal.

V dubnu NHL, NHLPA a Live Nation Sweden oznámily, že Predators a Sharks se spolu s Columbus Blue Jackets a Colorado Avalanche zúčastní NHL Global Series 2022. Sharks a Predators zahájí základní část sezóny 2022-23 vzájemným zápasem v Praze v O2 areně v pátek 7. října a v sobotu 8. října. Avalanche a Blue Jackets se utkají ve dvojici zápasů základní části ve finské Nokia Areně v Tampere v pátek 4. listopadu a v sobotu 5. listopadu. Před zápasy v Praze absolvují Predators a Sharks své tréninkové kempy v Evropě a každý z nich sehraje exhibiční zápas v rámci NHL Global Series Challenge 2022. Predators se budou hlásit ve švýcarském Bernu a v pondělí 3. října odehrají exhibiční zápas proti SC Bern v PostFinance Areně. Sharks se budou hlásit v německém Berlíně a v úterý 4. října odehrají exhibiční zápas proti Eisbären Berlin v Mercedes-Benz Areně.

NHL Global Series 2022 bude znamenat celkově devátou sezónu, kdy NHL cestuje do Evropy, aby zde odehrála zápasy základní části, a poprvé od roku 2019. Tyto zápasy jsou odměnou pro zástupy věrných a vášnivých fanoušků v Evropě, kteří si užívají živé přenosy zápasů NHL dostupné prostřednictvím mezinárodních vysílacích a mediálních partnerů. Největší hvězdy NHL se také představují na mnoha platformách sociálních médií a na webu NHL.com v osmi jazycích pro mezinárodní fanoušky ligy. V Evropě se odehrálo 28 zápasů NHL v základní části. V České republice se doposud odehrálo pět zápasů základní části NHL, které se všechny odehrály v pražské O2 areně. Letošní zápasy ve Finsku budou vůbec prvními zápasy základní části NHL, které se odehrají v Tampere. Kompletní seznam zápasů základní části NHL odehraných mimo Severní Ameriku naleznete zde.

NHL je globální ligou - 29 % hráčů NHL v sezóně 2021-22 se narodilo mimo Severní Ameriku. Všechny čtyři kluby mají na svých soupiskách řadu zahraničních hvězd, včetně rodáků ze zemí, ve kterých hostují. V říjnu budou Roman Josi a Nino Niederreiter z Predators hrát v rodném Švýcarsku. Rodáci z České republiky Tomáš Hertl a Radim Šimek z týmu Sharks budou hrát ve své vlasti poprvé jako hráči NHL. Zápasy Blue Jackets a Avalanche ve Finsku navíc odehrají v rodné zemi Mikko Rantanen a Artturi Lehkonen z Avalanche, stejně jako rodáci z Tampere Patrik Laine a Joonas Korpisalo z Blue Jackets a generální manažer Blue Jackets Jarmo Kekalainen.

Další informace o NHL Global Series 2022 a 2022 NHL Global Series Challenge budou zveřejněny, jakmile budou k dispozici, na stránkách NHL.com/fi, NHL.com/cs a NHL.com/de a na mezinárodních účtech na sociálních sítích @NHL_fi, @NHLcz a @NHLde, které budou sloužit jako oficiální domov pro všechny nejnovější zprávy a informace o NHL Global Series 2022 a další funkce z celé NHL. Média, která chtějí dostávat oznámení a avíza týkající se 2022 NHL Global Series a 2022 NHL Global Series Challenge, se musí zaregistrovat a přihlásit na adrese https://media.nhl.com.

Top