ZRUŠENO - Avenged Sevenfold v pražské O2 areně nevystoupí

Avenged Sevenfold v pražské O2 areně nevystoupí. Koncert plánovaný na 21. 6. 2022 se ruší, vstupné se vrací.

Z důvodu logistických a organizačních okolností souvisejících s dlouhotrvající celosvětovou situací kapela Avenged Sevenfold po náročné úvaze dospěla k rozhodnutí, že evropskou část turné k připravované nové desce prozatím zruší.

“Věřili jsme, že to zvládneme. Moc nás to mrzí, ale koncertování musíme odložit na později. Jsme absolutně ponoření do nahrávání našeho osmého studiového alba, a už teď víme, že deska a příprava show zabere víc času, než jsme čekali. Chceme ze sebe našim skvělým fanouškům dát to nejlepší, připravit se nejlíp, jak umíme. V tuto chvíli je pořád extrémně náročné naplánovat sérii koncertů po celém světě. Doufáme, že nám to odpustíte a budete se s námi těšit na novou desku i koncerty v lepších časech. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za zklamání.”

Vstupné se vrací od 17.2.2022 takto:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce
b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity
oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu
fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

Top