LORD OF THE DANCE již brzy v České republice

Famózní a nedostižní Lord of the Dance se zanedlouho, na přelomu únoru a března 2022, vracejí do České republiky, aby nás opět očarovali a naplnili pozitivní energií.

Geniální tanečník Michael Flatley vytvořil své mistrovské dílo, taneční show Lord of the Dance založenou na tradičním irském tanci, v roce 1996. Již první vystoupení 27. června téhož roku v Dublinu zbouralo všechny doposud zažité představy. Následovalo 21 zcela vyprodaných představení v londýnské Wembley a celosvětové turné.

„Když mi všichni tvrdí, „Ne, tohle se ti nemůže podařit!" ... tak vím, že úspěch už mám na dosah ruky.“

Lord of the Dance se stali světovým fenoménem a nejnavštěvovanějším tanečním představením všech dob. Dosud je v 60 zemích na 5 světových kontinentech shlédlo neuvěřitelných 60 milionů diváků! Michael Flatley po celá léta – i když již později sám aktivně nevystupoval – dohlížel velmi přísně na kvalitu pódiového zpracování, choreografie i výběr samotných tanečníků.

Nyní, k 25. výročí, připravil neúnavný a nestárnoucí Flatley jubilejní evropské turné a zároveň inovovanou verzi své slavné show. Kromě nových kostýmů, skvělých speciálních efektů a rokenrolového světelného designu, který doplňuje několik klidnějších momentů představení, slibuje nadšený autor i nová taneční čísla a hudbu, to vše pod názvem Lord of the Dance: 25 Years of Standing Ovation, tedy 25 let ovací vestoje.

Jak jsme se i u nás na vlastní oči přesvědčili, takovými ovacemi, bouřlivým potleskem a rozzářenými úsměvy končí totiž každé představení Lordů. Ti se do našich zemí zanedlouho vracejí již po třinácté a dosud je zde vřelým potleskem odměnilo 800 tisíc diváků!

Michael Flatley dál následuje svůj sen a bude to zcela jistě opět nezapomenutelný zážitek.

„Follow your dream….“ a na shledanou v jednom ze sedmi následujících měst:

26.2.Brno
27.2.Ostrava
1.3.Pardubice
2.3.Karlovy Vary
3.3.České Budějovice
5.3.Praha
6.3.Liberec

Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal.

Top