ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: BSP - přednarozeninový koncert k 30 letému výročí 6.10.2021/14.10.2021

ZMĚNA:


BSP - přednarozeninový koncert k 30 letému výročí se z plánovaného termínu 6.10.2021 a následně 14.10.2021 od 19 hodin a místa KC Semilasso, Brno z důvodu přetrvávající zdravotní indispozice člena kapely PŘESOUVÁ na nový termín 20.1.2022. Začátek a místo konání koncertu zůstává beze změny.  

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.
V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné zakoupené vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději však do 24.10.2021.

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla 
ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu
a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou
 - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Naskenované vstupenky je třeba zaslat na e-mail: 
reklamace@ticketportal.cz.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity
Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: 
eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu
Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: 
rezervace@ticketportal.cz.

Vyjádření pořadatele akce:Vážení příznivci skupiny B.S.P.

všem, co se chystají na koncert skupiny do brněnského Semilassa se velmi omlouváme, že na poslední chvíli opět musíme oznámit přesunutí koncertu na nový termín. Nemoc jednoho člena kapely se bohužel protahuje a koncert není možné v těchto dnech uskutečnit My, jako organizátoři akce, stejně jako celá skupina, jsme do poslední chvíle doufali, že koncert proběhne dle plánu. Protože nechceme v následujících dnech již nic riskovat, a to hlavně vaši přízeň, rozhodli jsme se koncert přesunout až na 20. ledna 2022. Pevně věříme, že vstupenky mohou posloužit i jako skvělý vánoční dárek a že si všichni dohromady užijeme novoroční koncert této skvělé skupiny.

Pro ty pro které je nový termín nevyhovující je možné je vrátit v místě zakoupení do 24.10.2021


Ještě jednou se za organizátory i kapelu omlouváme

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Top