ZRUŠENO: QUEENIE UNIVERSUM TOUR 21.7.2021 - Konopiště

POZOR, KONCERT KONOPIŠTĚ ZRUŠEN! 

 

Skupina Queenie z technických důvodů ruší svůj koncert na Konopišti, který se měl uskutečnit 21. července 2021 v rámci letní UNIVERSUM Tour.

 

„Pro Queenie mělo jít o úplně první vystoupení na Konopišti a velmi se na něj těšili. O to víc je jim líto, že se koncert nebude moct uskutečnit. Naneštěstí se vyskytly technické obtíže, které jsme nedokázali předvídat a které Queenie na této lokaci znemožňují předvést show v původně zamýšleném rozsahu. Po těžkém rozhodování se proto rozhodli koncert úplně zrušit. Všem, kdo si lístek zakoupili a na koncert se těšili, se tímto omlouváme a zároveň děkujeme všem fanouškům Queenie za pochopení,“ vysvětluje manažer kapely Martin Zoubek.

 

 

 

Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.

 

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

 

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Top