ZRUŠENO: FAST & FURIOUS LIVE 5.1.2019 – O2 ARENA PRAHA

Vážení klienti,

jménem společnosti JV Agentura s.r.o. bychom Vám chtěli poděkovat za Váš zájem o představení, které jsme se pro Vás chystali zprostředkovat.   I přes změnu původního termínu jsme byli přesvědčeni o tom, že tuto velkolepou show budeme moci představit i divákům v České republice a zajistit Vám tak nezapomenutelný zážitek.  

O to více nás mrzí skutečnost, že jsme nuceni Vám nyní oznámit, že  jednání kolem Fast & Furious Live se vyvíjí nepříznivě  a plánovaná pražská show se neuskuteční ani v náhradním termínu 5.1.2019. Vyplývá to ze situace, ve které se ocitl náš zahraniční partner, kdy společnost Fast Live Productions s konečnou platností pozastavila veškeré další plánované termíny světového turné a naše agentura to bohužel již nemůže nijak ovlivnit.

V průběhu příprav obdržel zahraniční promotér veškeré finanční prostředky  z prodeje vstupného a  v současnosti s ním vedeme intenzivní jednání týkající se jejich vrácení, jak je dáno ve smlouvě. Našim cílem je zajistit uspokojení nároků všech našich zákazníků a z tohoto důvodu jsme nuceni přijmout organizační opatření při vracení ceny vstupného, kdy jednotlivé nároky budou uspokojovány postupně. Majitelé vstupenek tak mohou kontaktovat příslušná předprodejní místa Tickeportal,  kde vstupenku zakoupili, vždy v měsíci, kdy ji zakoupili  a bude jim vrácena plná cena vstupného. Termín zakoupení je na Vaší vstupence.  Nárok na vrácení ceny vstupného před stanoveným termínem nebude moci být uspokojen. Děkujeme, že budete dodržovat stanovené termíny a umožníte tak co nejhladší průběh vypořádání nároků všech držitelů vstupenek.  

 

Termín zakoupení vstupenky                                                                       Možnost vrácení vstupného

od 1. do 31.12.2017                                                                                      od 15.12.2018

od 1.1. do 31.1.2018                                                                                     od 15.1. 2019

Atd.

 

V případě, že je 15-tého v měsíci sobota nebo neděle (např. sobota 15.12.2018), prvním výplatním dnem bude následující pondělí (17.12.2018)

 

Vzniklé situace je nám velice líto a bohužel není v našich možnostech rozhodnutí zahraničního partnera změnit.

Děkujeme za pochopení a rádi Vás srdečně přivítáme na některých dalších akcích, které pro Vás pořádáme.

JV Agentura s.r.o.

 

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby nežádejte – bude Vám vraceno dle termínu zakoupení Vaší vstupenky viz. schéma výše v emailu

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby nežádejte - bude Vám vraceno dle termínu zakoupení Vaší vstupenky viz. schéma výše v emailuZa vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Top