BRYAN ADAMS SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY

BRYAN ADAMS
5. 10. 2016 PRAHA, O2 arena
VSTUPENKY V SÍTI TICKETPORTAL WWW.TICKETPORTAL.CZ
CENY VSTUPENEK: 1190 - 1790,- Kč

VSTUPENKY V PRODEJI OD 8. 4. 2016 OD 9:00 HODIN

BRYAN ADAMS, JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ROCKOVÝCH UMĚLCŮ NA SVĚTĚ, SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY, TENTOKRÁT SE VŠAK FANOUŠKŮM PŘEDSTAVÍ V PRAŽSKÉ O2 ARENĚ, KAM SE VRÁTÍ PO PĚTI LETECH. NAPOSLEDY U NÁS TENTO KANADSKÝ UMĚLEC VYSTOUPIL PŘEDLONI NA VYPRODANÉM BRNĚNSKÉM VELEDROMU.
POVĚST JEDNOHO Z NEJLEPŠÍCH ROCKOVÝCH ZPĚVÁKŮ NA SVĚTĚ ZÍSKAL PŘEDEVŠÍM DÍKY SVÝM NEZAPOMENUTELNÝM KONCERTŮM. BRYAN ADAMS SE SVÝMI ROCK N‘ ROLLOVÝMI PECKAMI (NAPŘ. "SUMMER OF 69", "RUN TO YOU", "18 ‘TIL I DIE", "IT’S ONLY LOVE","SOMEBODY", "THE ONLY THING THAT LOOKS GOOD ON ME IS YOU") KONCERTUJE NA ŠESTI KONTINENTECH JIŽ VÍCE NEŽ TŘI DESÍTKY LET.

Na připravovaném turné krom zásadních skladeb jeho hudebně bohaté kariéry zazní i nové kousky z posledního alba Get Up!. Bryan většinu písní nové desky napsal i tentokrát s dlouholetým spojencem Jimem Vallancem, který stál u zrodu většiny hitů tohoto Kanaďana. Jak zpěvák uvádí, natáčení probíhalo celkem organicky, tedy jedna píseň za druhou. Producentem desky byl Jeff Lynne, frontman legendárních ELO, který v minulosti produkoval písně i pro The Beatles, Paula McCartneyho nebo Toma Pettyho. Bryan a Jeff na nových písních pracovali převážně přes internet, a to tak, že si posílali sem a tam demo nahrávky či části songů a činili to tak dlouho, dokud oba nebyli s výsledkem naprosto spokojeni. Bryan Adams na novém albu Get Up! ukazuje opět dvě tváře. Prezentuje se nejen jako romantik, který umí psát nádherné pomalé písně a balady, ale i jako nestárnoucí rocker se svižnými, leč hitovými songy. To potvrzuje i pilotní singl z desky Brand New Day.
Nenechte si ujít poslední album Bryana Adamse "Get Up!", které pod hlavičkou Universal vyšlo v druhé půlce loňského roku.

Kanaďan Bryan Adams patří mezi nejvýraznější zpěváky a skladatele populární hudby osmdesátých a devadesátých let. Neformálně oblečen do modrých džínsů a bílého trička, s elektrickou kytarou v ruce prezentující poprockové skladby, si získal oblibu fanoušků po celé zeměkouli. Bryan má na svém kontě celou řadu alb ověnčených multiplatinovým prodejem. Skladby z jeho pera se objevily nejenom na předních příčkách hitparád, ale zazněly i v několika filmových klasikách.
Adamsovy kvality jsou znát nejenom z nahrávek, kterých má na svém kontě kolem desítky, ale i z koncertů.

www.bryanadams.com
Top