QUEEN + ADAM LAMBERT

QUEEN + ADAM LAMBERT
17. 2. 2015 PRAHA, O2 ARENA
VSTUPENKY V SÍTI TICKETPORTAL 
www.TICKETPORTAL.cz 
CENY VSTUPENEK: 1390 - 2190 Kč

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:
PRO ČLENY FAN KLUBU OD 29/9/2014 11:00 HODIN DO 1/10/2014 10:00 HODIN
PRO ČLENY KLUBU LIVE NATION OD 1/10/2014 11:00 HODIN DO 2.10.2014 18:00 HODIN.
OFICIÁLNÍ PŘEDPRODEJ BUDE ZAHÁJEN 3. 10. 2014 V 9:00 HODIN

QUEEN+ ADAM LAMBERT SE NA ZÁKLADĚ NEDÁVNÝCH VYPRODANÝCH VYSTOUPENÍ V RÁMCI SVĚTOVÉHO TURNÉ VRACEJÍ KONCERTOVAT DO EVROPY. V ČESKÉ REPUBLICE SE V TOMTO SLOŽENÍ PŘEDSTAVÍ POPRVÉ! QUEEN+ ADAM LAMBERT V EVROPĚ ODEHRAJÍ 22 KONCERTŮ.

QUEEN + ADAM LAMBERT dnes oznámili, že začátkem nového roku vyrazí na rozsáhlé turné po Velké Británii a Evropě.
 
Podle všeho budou tato vystoupení patřit k nejžádanějším hudebních akcím roku, Queen + Adam Lambert absolvují šestitýdenní sérii koncertů, která začne v polovině ledna 2015.

May, Taylor a Lambert se do Evropy vracejí po dvou letech od svého posledního kratšího turné. Čeká je 21 koncertů v 10 evropských státech, turné začne ve Velké Británii a kromě České republiky navštíví mimo jiné i Francii, Nizozemsko, Rakousko, Belgii, Itálii a Dánsko, zakončeno pak bude ve švýcarském Curychu.

Reakce na oznámená data se dají očekávat obdobné jako na oznámení amerického turné, kdy kapela vyprodala 24 koncertů v rekordním čase. Queen a Lambert bohatě splnili očekávání a na svá vystoupení obdrželi vřelé recenze od fanoušků i kritiky:

"Zaručeně vás rozsekají  - jako v Killer Queen". (Entertainment Weekly)

"Dostali jsme Rock You, Queen jsou pořád Champions, a Lambertův hlas má tak skvělou kvalifikaci, že tahle jejich hudba bude žít i pro další generaci fanoušků". (VH1)

“Omlazení Queen vládnou svrchovaně. Klaňte se, fanoušci! Vaše nová královna stojí za vaši lásku a oddanost”. (Edmonton Journal, Canada)

 “Kytarista Queen Brian May, bubeník Roger Taylor a nováček Adam Lambert málem zbořili halu svou energickou rockovou show, která jela na plný výkon. Jejich výjimečný hudební talent nevykazuje žádné známky slábnutí”. (The Daily Telegraph, Sydney).
 
“Queen a Adam Lambert během víc než dvou naprosto senzačních hodin zasáhli nervy i kosti všech, kteří měli to štěstí být jejich koncertu svědkem. Freddie je už sice na věčnosti, ale tady by si jistě souhlasně přikyvoval”. (Brisbane Times)
 
“Rozhoupali nás svým ROCKem? Jistěže ANO!” (New York Daily News).

Queen společně s Adamem Lambertem poprvé vystoupili v roce 2009 v rámci talentové soutěže American Idol, kde společně zahráli rockovou hymnu "We Are The Champions". Lambert a Queen se poté opět spojili v roce 2011 na evropských cenách MTV v Belfastu.
V létě roku 2012 spolu odehráli první společné živé koncerty - tři vyprodaná představení v londýnském Hammersmith Apollo následovala koncertní vystoupení v Rusku, na Ukrajině a v Polsku.

Další jednorázový koncert absolvovali na hudebním festivalu IHeartRadio v Las Vegas v září loňského roku, kde jednoznačně excelovali. Tam také proběhl rozhovor mezi Adamem, Rogerem a Brianem, kdy se dohodli na prvním společném turné.

Stejně triumfální turné po Británii a Evropě se od této vítězné kombinace Queen + Adam Lambert dá očekávat i nyní. A Lambert by rád upozornil fanoušky na řadu změn, které lze očekávat.
"Po technické stránce je to rozhodně větší produkce než před dvěma lety," říká.
"Máme v plánu navštívit více měst, a tak jsme se tomu všichni rozhodli přizpůsobit vizuální stránkou show i scénou, a budeme samozřejmě hrát všechny hity." "Máme velmi zajímavou scénografii," dodává Brian May. "Je velká a odvážná. Budeme to dělat na maximum." říká. "Pokaždé, když jsme hudebně spolupracovali s Adamem, tak to byl prostě ten nejúžasnější frontman," říká Roger Taylor. "Je senzační. Má úžasný rozsah, a protože velký rozsah měl i Freddie, Adam dokáže zazpívat to, co on. Je to mimořádný zpěvák a skutečný talent. Mám pocit, že zapadá do naší jisté teatrálnosti. A je to hodně přirozené."

Co se budoucnosti tohoto partnerství týká, prozatím je spolupráce Queen s Adamem Lambertem omezena jen na živé koncertování. Lambert je v současné době v závěrečné fázi psaní a nahrávání svého třetího alba. May a Taylor chystají své nadcházející album Queen Forever, novou kompilaci obsahující dosud nevydaný materiál nahraný s Freddie Mercurym. Vydání alba je naplánováno na 10. listopadu.

Skupina Queen během své existence nashromáždila ohromující počet ocenění a uvedení do síní slávy, zároveň se může pyšnit rekordními prodeji jako málokdo. Queen drží prodejní rekord ve stovkách milionů jednotek, včetně nebývalého seznamu singlů a alb, které se umístily na prvních příčkách hitparád, patří navíc mezi 10 nejprodávanějších kapel iTunes všech dob. Začátkem letošního roku byli Queen oficiálně uznáni jako první skupina vůbec, která prodala přes šest milionů alba svých největších hitů Greatest Hits ve Velké Británii a o milion kusů tak porazila i titul Sgt. Pepper od Beatles, z čehož plyne úžasné zjištění, že alespoň jedna ze tří britských domácností nyní vlastní jedno album Greatest Hits skupiny Queen.

Adam Lambert a jeho senzační výkony v osmé sezóně American Idol jsou ještě stále považovány za jedny z nejvíce strhující ch okamžiků v historii tohoto programu. Jeho debutové album For Your Entertainment si vysloužilo nominaci na cenu Grammy za nejlepší mužský popový hlasový výkon. Jeho druhé album Trespassing debutovalo na prvním místě hitparády časopisu Billboard. V rámci následujícího turné se Lambert představil v Austrálii, Jižní Africe, v Asii i východní Evropě, turné pak vyvrcholilo vyprodaným koncertem v Helsinkách. V roce 2013 se Lambert objevil jako hostující hvězda v televizním seriálu GLEE. V současné době dokončuje psaní a nahrávání svého třetího alba.

QUEEN + ADAM LAMBERT – UK and EUROPE TOUR DATES 2015

Úterý 13. ledna   NEWCASTLE Arena
Středa 14. ledna   GLASGOW Hydro
Sobota 17. ledna   LONDON O2 Arena
Úterý 20. ledna   LEEDS Arena
Středa 21. ledna   MANCHESTER Arena
Pátek 23. ledna   BIRMINGHAM NIA
Sobota 24. ledna   NOTTINGHAM Arena

Pondělí 26.ledna   PARIS Zenith
Čtvrtek 29.ledna     KOLÍN Lanxess Arena
Pátek 30.leden     AMSTERDAM, Ziggo Dome
Neděle 1.února    VÍDEŇ Stadhalle
Pondělí 2.února    MNICHOV Olympiahalle
Středa 4.února    BERLIN O2
Čtvrtek 5.února    HAMBURG O2
Sobota 7.února    FRANKFURT Festhalle
Neděle 8. února    BRUSEL Palais 12
Úterý 10. února    MILAN Forum
Pátek 13. února    STUTTGART Schleyerhalle
Neděle 15. února    HERNING Jyske Bank Boxen
Úterý 17. února   PRAHA O2 arena
Čtvrtek 19. února   ZURICH Hallenstadion

www.queenonline.com         www.livenation.cz

 

Top