HOSPITALITY PRAGUE: Vlajková noc londýnského vydavatelství Hospital Records se vrací do ČR

HOSPITALITY PRAGUE
Termín akce: 22. 11. 2013
Výstaviště Expo, Křižíkův Pavilon B
PRAHA 7 - HOLEŠOVICE

Vlajková noc londýnského vydavatelství Hospital Records se vrací do ČR

Za necelý měsíc se do Prahy vrátí halová akce Hospitality night. Tato akce se stala fenoménem, který už sahá mnohem dál než za Britské ostrovy. Podzimní show přivítá opravdu jedinečný line up, doplněný o kvalitní český support. Pořadatelé pro tento ročník zvolili nové místo a to návštěvníky oblíbený Křižíkův pavilon B na pražském Výstavišti v Holešovicích.
Popularita Hospitality night se šíří raketovým tempem do celého světa a Česká republika není výjimkou. Hospital recordings pod svými křídly soustřeďuje ty největší jména současné drum and bass scény, jejichž kvalitní produkce zasahuje fanoušky i daleko za hranice tohoto tanečního stylu. Některá z těchto jmen vystoupí právě na Hospitality Prague 2013.
První dvojce headlinerů Camo & Krooked přijede do Prahy představit své nejnovější album Zeitgeist, do kterého vložili nejen svůj talent ale i svou producentskou vyzrálost. Na Hospitality Prague nebude chybět jeden z nejvyhledávanějších DJs ve svém žánru Hight Contrast. Zahraniční line up doplní ,,newcomers,, Fred V & Grafix, brazilský S.P.Y a v neposlední řadě DJ a producent Metrik. Za mikrofonem se představí dvorní MC Wrec, který své kolegy z Hospital Records pravidelně doprovází na většině Hospitality night po celém světě.
Kromě zmíněných headlinerů zde vystoupít špička českých liquid a mainstream dnb DJs v zastoupení Bifidus Aktif & Anakin, Akira & Rudeboy, Blofeld & Theya.
Maximální kapacita haly byla přizpůsobena dostatečnému pohodlí návštěvníků. Nebudou chybět tradiční Hospitality dekorace a světelná show. Předprodej v síti Ticketportal běží na plné obrátky a třetina vstupenek je prodána. Cena vstupenek bude navýšena po vyprodání poloviny z celkového počtu.

Souhrn zveřejněných účinkujících:
Camo & Krooked, High Contrast, Fred V & Grafix, S.P.Y, Metrik, MC Wrec, Bifidus Aktif & Anakin, Akira & Rudeboy, Blofeld & Theya

Oficiální webové stránky akce

Oficiální facebook fanpage

Facebook event

Link na předprodej vstupenek

Top