RAPPER PITBULL: UŽ TUTO NEDĚLI V TISPORT ARENĚ


PITBULL: PlanetPit World Tour 2012
TIPSPORT ARENA (HC Sparta Praha)
17.6.12 20:30 (Ne)

Bližší info a vstupenky
na PITBULL: PlanetPit World Tour 2012  zde


Rapper Pitbull: Už tuto neděli se v Tisport Aréně strhne velkolepá show!
English version

Praha, 11.6. - Mr. Worldwide, jak si Pitbull také občas říká, vystoupí už tuto neděli 17. června v pražské Tipsport Areně.

Pitbull (31), který často spolupracuje s hvězdami zvučných jmen, jako jsou např. Jennifer Lopez, Shakira, Enrique Iglesias, David Guetta, Chris Brown a další, si právě užívá své turné Planet Pit World Tour 2012 a cestuje napříč Evropou. Před několika dny předvedl skvělou show v Moskvě, a radost udělal i fotbalovým fanouškům EURA 2012. Před zahajovacím zápasem letošního fotbalového mistrovství totiž vystoupil v polském Gdaňsku ve FanZone, kde pořadatelé připravili spoustu speciálních akcí včetně velkolepých koncertů právě Pitbulla, a nebo také bývalého člena Oasis, Noela Gallaghera.

Pitbulla před Prahou čekají ještě koncerty v Berlíně, Paříži, a Lucemburku. Na koncertě v Praze zahraje Mr. Worldwide ty největší pecky, které kralují hitparádám a které můžeme slyšet v rádiu i v kinech (Pitbull vytvořil titulní píseň Back in Time k právě uvedenému filmu Muži v Černém 3).
Na koncert se už těší i skvělý hudebník a tanečník, který před Pitbullem v Praze vystoupí, Ben Cristovao (25): "Pitbull je pro mě průkopník, který dokázal spojit různé hudební žánry jako latinskou muziku, hiphop a house music a udělat si z toho svůj vlastní styl. Sleduji ho už od doby, kdy měl feat. na albu Lil Johna. Song se jmenoval Cuban Rideout a pouštěl mi ho taťka asi 8 let zpátky v autě. Dnes má na kontě obrovské mezinárodní hity a je ikonou moderní pop music. Je to pro mě obrovská čest, že si před ním můžu stoupnout na pódium a dát pár songů. S The Glowsticks se připravujeme skoro každý den a plánujeme si ten "předskok" užít naplno."
Pitbull Vám představí Planetu Pit již 17. června v Tipsport Aréně (HC Sparta Praha, bývalá Tesla Aréna).

Bližší info a vstupenky
na PITBULL: PlanetPit World Tour 2012  zde

Top