!HOT NEWS! PITBULL: PlanetPit World Tour 2012


PITBULL: PlanetPit World Tour 2012
TIPSPORT ARENA (HC Sparta Praha), Praha 7  
17.6.12 20:30 (Ne)

Vstupenky na PITBULL: PlanetPit World Tour 2012   ZDE


MR. WORLDWIDE ANEB PITBULL JE NA CESTĚ DO PRAHY,
SPECIÁLNÍ HOSTÉ OHLÁŠENI, SHOW ZAČÍNÁ 17. ČERVNA!

English version

Praha, 29.5. – Mr. Worldwide, jak si Pitbull také občas říká, právě představuje své turné Planet Pit World Tour 2012 v Severní Americe. Pak jej čeká Evropa a také Česká republika, kde vystoupí na pódiu pražské Tipsport Arény 17. června.

Pitbull je dobře znám svojí dlouhodobou a častou spoluprací s těmi největšími hvězdami jako např. Jennifer Lopez, Marc Anthony, Enrique Iglesias, David Guetta, LMFAO, Usher, Shakira, Chris Brown, Ne-Yo, a mnoho, mnoho dalších. Nedávno vydala Lopez společně s Pitbullem nový singl Dance Again feat. Pitbull; přičemž Lopez má již brzy namířeno na své vlastní celosvětové turné. Pitbull má také na svědomí megaúspěšnou titulní skladbu Back in Time k dlouho očekávanému filmu Muži v Černém 3, který má v ČR premiéru 30.5.

"S Pitbullem na turné cestuje přes dvacet lidí. Bude to ohromná show; Pitbullova živá kapela sestává z šesti prvotřídních hudebníků, na místě bude obří videostěna, a už teď můžeme říci, že Pitbull zahraje ty největší hity z alba Planet Pit, a přidá i svoje starší pecky! Recenze proběhlých koncertů jsou jednoznačně pozitivní a my se již těšíme, co má Pitbull připraveného pro Prahu!" dodala pořadatelská agentura.

Agentura také oznámila jméno speciálního hosta, jímž bude stále větší česká hvězda české hip-hopové a r’n’b scény, Ben Cristovao a The Glowsticks.
Cristovao a jeho nezaměnitelný hlas si již dříve získali srdce milionů diváků Československé Superstar. Cristovao svoji kariéru posouvá stále dál – spolupracuje s různými českými a slovenskými umělci (jmenujme např. Tinu, DJ Castora či Moniku Bagárovou), a především oplývá nadšenou energií pro všechny své projekty.

Official website: http://www.pitbullmusic.com/
Facebook event link: https://www.facebook.com/events/302615029804606/
Top