BROADWAY ON ICE - SPUŠTĚNY WEBOVÉ STRÁNKY

Webové stránky k sérii ledních revue
Broadway On Ice jsou spuštěny

Jak bylo již na jaře avizováno, známé muzikály Chicago, Hallo Dolly, My Fair Lady, Pomáda, Bonnie & Clyde, Fantom Opery, Porgy a Bess, Bídníci, Cats, West Side Story a další ožijí v originální, zábavné a úchvatné choreografii na ledě.

Na zimních stadionech v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích a ve Zlíně se v únoru 2012 představí velkolepá muzikálová lední show amerického producenta Willyho Bietaka Broadway On Ice, která přijíždí do ČR vůbec poprvé!

Broadway On Ice je oslavou krásy, elegance a krasobruslařského umění a v mnohém předčí vše, co u nás zatím bylo na zimních stadionech k vidění. Výjimečné je i umělecké obsazení, složené z olympijských vítězů i herců a hudebníků z divadel na Broadwayi v USA. Představí se zde krasobruslařští šampióni Dorothy Hamill, Nancy Kerrigan a Brian Boitano, známí zpěváci z Broadwaye Franc D´Ambrosio a Kevin Spirtas i klavírista a herec Dale Gonyea.

Veškeré informace o projektu Broadway On Ice, obsazení či předprodeji nyní můžete najít na webových stránkách www.broadwayonice.cz, které byly právě spuštěny.

Předprodej vstupenek zajišťuje exkluzivně síť Ticketportal.cz
Vstupenky na BROADWAY ON ICE zde
; Top