Ženy přežijí !

Program divadla Studio DVA
Ženy přežijí !

Datum: 21. listopadu - 19. prosince 2022
Místo: Studio DVA – Malá scéna
Adresa: Na Perštýně 6, Praha 1

Vstupenky

pondělí
21
lis. 2022
19:30
Ženy přežijí !
pondělí
19
pros. 2022
19:30
Ženy přežijí !

Informace o akci

ŽENY PŘEŽIJÍ!

Jsou tři a pojí je jedno přátelství. Energická podnikatelka Minerva, kterou před lety opustil manžel, ale ona to zvládá víc než dobře… Decentní intelektuálka Mischa, která nedávno opustila manžela a myslí si, že to zvládá… A přitažlivá Claire, kterou kvůli politické kariéře právě opustil milenec a je jasné, že to nezvládá. Tři dámy se setkají na nóbl večeři. Mají šarm, styl, inteligenci, zkušenosti a snaží se mít i pravdu. A vůbec jim v tom nebrání přítomnost mladého muže, který střídavě hraje partnery všech tří. A protože Angličané mají důvtip v krvi, na závěr nemůže nepřijít i překvapující pointa. Skvělá konverzační hra z pera významného britského dramatika poprvé v českém překladu nabízí inteligentní humor a originální pohled do ženského světa. Divadelní menu, které bude fajnšmekrům určitě chutnat.

 

Osoby a obsazení

MINERVA, podnikatelka: Anna Šišková / Zuzana Mauréry
MISCHA, vysokoškolská profesorka: Jana Krausová
CLAIRE, politoložka: Jitka Schneiderová / Gabriela Míčová
Montcrieff, Leo, Vincent, číšník: Vojtěch Kotek

 

Režie a dramaturgie: Darina Abrahámová
Překlad: Jitka Sloupová a Katarína Karovičová
Scéna a kostýmy: Jana Krausová
Videoprojekce: Vojtěch Kotek

 

 

Délka představení: 1 hod. 55 min. (bez přestávky)

 

Česká premiéra 9. července 2012 na Letní scéně Vyšehrad

Obnovená premiéra 16. října 2018 v divadle Studio DVA, Malá scénaTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Doporučené

Top