PASIÓN DE BUENA VISTA

PASIÓN DE BUENA VISTA

Datum: 29. - 31. ledna 2022
Místo: Ostrava, Zlín

Vstupenky

sobota
29
led. 2022
20:00
PASIÓN DE BUENA VISTA
Z 03.04.2020/ 11.02.2021, NOVĚ: 29.01.2022 20:00
pondělí
31
led. 2022
19:30
PASIÓN DE BUENA VISTA
Z 01.03.2021, NOVĚ: 31.01.2022 20:00

Informace o akci

Vzhledem k napjaté situaci s Covid 19 německá agentura New Star ruší turné Pasion de Buena Vista 2021 a přesouvá koncerty na leden 2022. Letecké spojení s Kubou v tuto chvíli nefunguje a navíc turné má být v několika evropských zemí včetně Velké Británie a Německa, kde jsou koncerty nyní zakázány. V této situaci je moudřejší turné přesunout na rok 2022, kdy snad krize bude zažehnána. 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, není nutné je vyměňovat. Prosíme návštěvníky, aby nežádali vrácení vstupného a aby si své vstupenky uschovali na náhradní termín. Honoráře byly již před původními termíny letos odeslány na Kubu a není možné je vymáhat. Usilujeme o to, aby se koncerty uskutečnily v plném rozsahu.

Děkujeme za pochopení. Ing. Pavel Tesař, promotér

V případě dotazů kontaktujte přímo kancelář pořadatele: mersey@volny.cz / +420 541 240 623 

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Více info: www.brnokoncert.cz/prohlaseni-k-opatreni-proti-sireni-koronaviru/ 

Pasión de Buena Vista veze do ČR kubánskou hudbu proslavenou filmem Buena Vista Social Club!
Návštěvníky čeká 1,5 hodinový karneval kubánské hudby ve všech jejích podobách. Výpravné představení hýří smyslnými rytmy a barevnými kostýmy, choreografie je navíc doplněna speciálními projekcemi a světelnou show. Na podiu se představí 15tičlenný soubor s prvotřídními zpěváky, tance zajišťuje taneční soubor El Grupo De Bailar. 

Info pro ZTP/P: 
Slevy se neposkytujíTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture PASIÓN DE BUENA VISTA
picture PASIÓN DE BUENA VISTA
picture PASIÓN DE BUENA VISTA
picture PASIÓN DE BUENA VISTA
picture PASIÓN DE BUENA VISTA

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top