Lesk barokní trubky a smyčců

Pardubické hudební jaro 2020
Lesk barokní trubky a smyčců

Datum: 29. dubna 2022
Místo:

Vstupenky

Pátek
29
Dub. 2022
19:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
Lesk barokní trubky a smyčců
29.4.2020 od 19:00 ZRUŠENO
Kostel sv. Vavřince, Vysoké Mýto

Vysoké Mýto - Město

Informace o akci

Lesk barokní trubky a smyčců

Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu, která zakázala od 10.3.2020 veškeré sportovní, kulturní a jiné hromadné akce nad 100 lidí, se tento koncert RUŠÍ. Místo něj seuskuteční koncert

Václav Hudeček a Barocco sempe giovane

na programu :

J.S. Bach, G.Ph. Telenann, A.Vivaldi koncert se uskuteční v pátek 25.září v 19:00 v Kostele sv. Vavřince ve Vysokém Mýtě.

 

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top