Detail info
Close

LORDI

LORDI

Datum: 22. - 23. dubna 2024
Místo: Praha, Ostrava

Vstupenky

pondělí
22
dub. 2024
18:00
LORDI
ROXY

Praha

úterý
23
dub. 2024
19:00
LORDI

Informace o akci

Finská posádka monster LORDI vyrazí na jaře 2024 na Evropské turné k nové desce! V dubnu se představí na dvou koncertech i v ČR!

LORDI, All For Metal, Crimson Veil - 22.4.2024 – PRAHA, Klub Roxy a 23.4.2024 – OSTRAVA, Garage

Slavní metaloví strašáci LORDI zase kují pikle! Ještě nestihla pořádně vychladnout jejich letošní chytlavá novinka „Screem Writers Guild“, ještě se z ní stále bizarně kouří a už se proslýchá, že další deska už se piklí. Vyklubat na svět by se měla právě na jaře 2024 a ještě horká bude představována naživo po Evropě! U nás, v ČR, hned na dvou místech!

22. dubna 2024 v PRAZE, Klubu Roxy a 23. dubna 2024 v OSTRAVĚ, klubu Garage!

Mr. Lordi neumí odpočívat a neustále představuje ve svém vlastním horrorovém cirkuse nové a nové stále hlasitější a zuřivější kousky!

Tento charismatický zpívající šéf skupiny LORDI vás nenechá odpočinout od svých hlubokých a temných nápadů a myšlenek a opět vás vezme s sebou na nová, jeho oblíbená, děsivě krásná místa, kde uslyšíte démonické, hymnické melodie naplněné jeho lehkým vtipem a jemnými slovními hříčkami. Čekejte další originální metalové vyprávění „příběhů z hrobky“ mistra Lordiho a jeho pokřivené party!

LORDI to už zdaleka není jen hit „Hard Rock Hallelujah“! Svou pracovitostí a osobitým šarmem se probojovali do světla reflektorů po celé Evropě! Každá jejich show je jiná a každá nezapomenutelná, a to nejen díky stále propracovanějším kostýmům! Nakonec, je to sám pan Lordi, kdo ručně navrhuje a vyrábí kompletní LORDIho šatník, a každý večer mu zabere více než 3 hodiny, než se promění v legendárního monster-mana, který opět hraje hlavní roli v dalším pokračování tohoto metalového trháku!

Speciálními hosty koncertu jsou bandy ALL FOR METAL a CRIMSON VEIL!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LORDI

Na mapě

google maps

Změny a upozornění

ZMĚNA ZAČÁTKU - LORDI - 22.4.2024 (PRAHA), 23.4.2024 (OSTRAVA)

Vážení přátelé Ticketportal,

dovolujeme si Vás informovat o změně času začátku koncertu LORDI, který se uskuteční 22.4.2024 v Praze a 23.4.2024 v Ostravě.

Praha: nově začátek v 18:00 (původně 19:00)
Ostrava: nově začátek v 19:00 (původně 20:00)

Vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.


Děkujeme za pochopení
Team Ticketportal


JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.

 


Top