HC OLOMOUC

HC OLOMOUC

Datum: 8. září 2022
Místo: Zimní stadion HC Olomouc
Adresa: Hynaisova 9a, Olomouc

Vstupenky

Popis


Slavní hráči v HCO

 

 

Jiří Dopita

 Olomoucký patriot, legenda českého hokeje, olympijský vítěz z roku 1998, trojnásobný mistr světa, sedminásobný mistr české extraligy – to je Jiří Dopita. Zkušený matador koupil v roce 2006 olomoucký hokejový klub, který však v prosinci 2015 prodal Tomajkovi. V současnosti trénuje VHK Vsetín.

Jiří Hudler

 Rodák z Olomouce, vítěz Stanley Cupu z roku 2008 s týmem Detroit Red Wings. Fanoušci si jistě vzpomenou na slunečné srpnové odpoledne roku 2008, kdy Jiří Hudler přivezl nejslavnější hokejovou trofej na světě do hanácké metropole.

David Krejčí

 Jedna z největších nadějí českého hokeje. David Krejčí každé léto přijede do Olomouce a stráví alespoň týden na ledě s olomouckým áčkem. Na Hané prošel žákovským hokejem, aktuálně dělá českým fanouškům radost v zámoří jako velká hvězda Bostonu Bruins.
 

Petr Vrána

 Olomoucký odchovanec, syn šéftrenéra sportovních tříd v HC Olomouc Václava Vrány. Petr Vrána zkoušel štěstí v NHL v týmu New Jersey Devils, ale zastavila ho těžká zlomenina nohy. Aktuálně brázdí kolbiště Kontinentální hokejové ligy a doufá v návrat do zámoří. Držitel bronzu z MS juniorů 2005.

Richard Brančík

 Velká osobnost novodobé historie klubu. Byl členem kádru, který v roce 1994 vybojoval titul mistra České republiky (ale zrovna hostoval v Táboře), jako kapitán pak byl u postupu Hanáků z druhé ligy do první v roce 2003. Olomoucký patriot, správný kapitán a vůdce, oblíbenec fanoušků, to je Richard Brančík.
 

Jan Tomajko

 Dvojnásobný mistr světa, čtyřnásobný mistr České republiky. Jan Tomajko nasbíral v nejvyšší hokejové soutěži 586 startů a byl výraznou postavou zlaté éry českého hokeje. Kariéru ukončil v Olomouci, kde s hokejem začínal. Aktuálně je majitelem a jednatelem klubu, jako asistent pak působí u "A" týmu.

Michal Broš

 Člen slavné lajny KBT – Kratěna, Broš, Tomajko. Začínal v Olomouci, poté ovšem putoval přes Vsetín do Sparty, následně do finského Oulu, a pak zpět do holešovického klubu. Michal Broš je mistrem světa, čtyřnásobným mistrem České republiky a dvojnásobným vítězem finské ligy.
 

Ondřej Kratěna

 Člen slavné lajny KBT – Kratěna, Broš, Tomajko. Hokej se naučil hrát v Olomouci, poté sbíral české tituly jako na běžícím pásu. Ondřej Kratěna se třikrát radoval se Vsetínem, čtyřikrát se Spartou Praha. Jeden titul získal i ve Finsku s týmem Kärpät Oulu.
 

Ladislav Benýšek

 Další ze slavných odchovanců olomouckého hokeje, dvojnásobný mistr světa a současně také světoběžník, který hrál v Americe, Francii, Dánsku, Itálii nebo třeba ve Finsku. To je Ladislav Benýšek, který má za sebou mimo jiné i angažmá v kanadsko-americké NHL. 
 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top