Detail info
Close

EVLS PRAGUE 2024

EVLS PRAGUE 2024

Datum: 16. - 17. listopadu 2024
Místo: Pražský veletržní areál Letňany
Adresa: Beranových 667, Praha

Vstupenky

Popis

*EVLS PRAGUE PRO 2024* Vám již po dvanácté nabízí tu nejlepší evropskou kulturistickou show!

Praha bude ve dnech 16. a 17. Listopadu opět centrem světa fitness a bodybuildingu. V letošním roce se akce koná v PVA Letnany na celkové ploše více než 8000m2.
*EVLS* Vám zde nabídne jak nejkrásnější ženy a to v kategorii oblíbených Bikiny Fitness, tak i ty největší a nejsvalnatější mužské postavy, v kategorii Mens Open. Kromě těchto dvou kategorií nabídneme tradičně kategorie Mens Physique a Mens 212 a Mens Classic Physique, dále pak uvidíte závodnice v kategorii Womens Wellness a Womens Figure. Zároveň je součástí po oba dva dny i velmi oblíbené sportovní EXPO .

Sobota 16. Listopadu bude věnován amatérské části a soutěži o Pro karty a poprvé zde uvidíte i semifinálové boje v kategorii Men’s Open, neděle pak již bude patřit profesionálním závodníkům, kteří svedou bitvu o nominaci na Mr.Olympia 2025 a o prize money v hodnotě 105000,- dolarů a na závěr finále nejsledovanější kategorie Men’s Open.

Stejně jako v předchozích ročnících, bude i ten letošní bude rozšířen o možnost setkání s profesionálními sportovci, ikonami tohoto sportu, v rámci velmi oblíbeného Meet and Greet, těšit se můžete na semináře s legendami československé kulturistiky a ambasadorem celé akce, legendou tohoto sportu, Kevinem Levronem.

Celá akce se koná pod hlavičkou federace NPC a její profesionální IFBB Pro League, tedy té nejprestižnější federace na světě, která zaštiťuje i bez pochyby ten nejslavnější závod - Mr. Olympia.Už jen to je zárukou obrovské kvality!

 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top