Detail info
Close

Daniel Hůlka recitál

Daniel Hůlka recitál

Datum: 25. listopadu - 17. prosince 2024
Místo: Ostrava, Praha, Brno

Vstupenky

neděle
1
pros. 2024
19:00
úterý
17
pros. 2024
19:00

Popis

Daniel Hůlka: Recitál

Nezapomenutelný hudební zážitek s jednou z nejvýraznějších osobností české hudební scény – Danielem Hůlkou. Nechte se unášet jeho nezaměnitelným hlasem a prožijte spolu s ním vzpomínky na velké muzikálové role, které se zapsaly do srdcí diváků. Pozitivní atmosféra, která se nese celým večerem, dává zapomenout na starosti všedních dní. Za doprovodu talentovaných zpívajících multiinstrumentalistů Veroniky Tölg Savincové a Jiřího Březíka si připomenete Danovy největší hity, ale také dávno zapomenuté písně nebo duety z oblíbených muzikálů jakými jsou Dracula nebo Monte Cristo.

Vstupenky do 31.5. je možné zakoupit výhodněji, od 1.6. dochází k navýšení cen.

Doplňující a praktické informace k recitálu Daniela Hůlky:

Recitály Daniela Hůlky mají dvě verze, Recitál 1 a Recitál 2. Na každé z verzí zaznívá odlišný repertoár.

Upozorňujeme, že tam, kde si z plánku nevybíráte konkrétní místa, nejsou sedadla číslovaná. Pokud si chcete vybrat místo mezi prvními, prosím, přijďte včas. Prostory otevíráme divákům 30 minut před začátkem koncertu.

Upozorňujeme, že v kostelích Daniel nezpívá písně z muzikálu Dracula.

Není-li vyprodáno, můžete vstupenky zakoupit na místě v den konání koncertu, vždy jednu hodinu před jeho začátkem. Cena vstupenek na místě je o 100 Kč vyšší než běžná cena vstupenek.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top