LETNÍ SHAKESPEAROVSKÉ SLAVNOSTI 2016 - PRAHA | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA >>  LETNÍ SHAKESPEAROVSKÉ SLAVNOSTI 2016 - PRAHA

LETNÍ SHAKESPEAROVSKÉ SLAVNOSTI 2016 - PRAHA

LETNÍ SHAKESPEAROVSKÉ SLAVNOSTI 2016

28. června – 3. září

PRAHA | BRNO | OSTRAVA | BRATISLAVA

Letní shakespearovské slavnosti, jejichž generálním partnerem je skupina PPF, nabídnou divákům i letos pestrý program. Hlavní festivalovou novinkou je komedie VEČER TŘÍKRÁLOVÝ ANEB COKOLI CHCETE v režii Jany Kališové, kde se v hlavních rolích představí Monika Timková, Marie Doležalová, Nela Boudová, Václav Kopta / Milan Šteindler a další.

Na repertoáru jsou samozřejmě i oblíbené inscenace jako ROMEO A JULIE, MNOHO POVYKU PRO NIC, SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ či VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉ. Ostravská produkce v premiéře nastudovala tragédii HAMLET (hraje se v Ostravě i v Praze). Z Bratislavy přijede na konci srpna nejprve do Brna a poté do Prahy výjimečná inscenace Michala Vajdičky OTHELLO.

U příležitosti čtyřstého výročí Shakespearova úmrtí obohatí program na Pražském hradě dva projekty. Nejprve to bude POCTA SHAKESPEAROVI, dva komponované večery připravené ve spolupráci s prof. Martinem Hilským, v hlavní roli s Janem Třískou. Druhým projektem je inscenace RICHARD III. v podání PRAGUE SHAKESPEARE COMPANY hraná v angličtině.

Pravidla pořadatele při nepříznivém počasí.

LETNÍ SHAKESPEAROVSKÉ SLAVNOSTI

Bookmark and Share
Sdílet