CONCENTUS MORAVIAE 2017 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA >>  CONCENTUS MORAVIAE 2017

CONCENTUS MORAVIAE 2017

CONCENTUS MORAVIAE 2017

CONCENTUS MORAVIAE
XXII. MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ
FESTIVAL 13 MĚST
03 06 – 29 06 2017

téma LA VOCE

Festival Concentus Moraviae nabízí posluchačům možnost propojit jedinečné hudební zážitky s návštěvou inspirativních míst jižní Moravy a Vysočiny. Mezi 3. a 29. červnem 2017 se uskuteční 33 koncertů na zámcích, zámeckých nádvořích, v kostelích i synagogách dvou desítek moravských měst. 22. ročník s podtitulem LA VOCE v dramaturgii Václava Lukse je věnován lidskému hlasu a významným programovým akcentem je výročí Claudia Monteverdiho, od jehož narození v roce 2017 uplyne 450 let.
Vystoupí špičkové české soubory zaměřené na starou hudbu, mimořádně reprezentativní bude složení pozvaných evropských souborů věnujících se středověkému a renesančnímu repertoáru. Posluchače čekají také výlety do vzdálených koutů Evropy, uslyší severské melodie, fascinující zvuk středomořského chorálu i portugalské fado v tradiční podobě.

www.concentus-moraviae.cz

Zlevněné vstupenky jsou k dispozici důchodcům, studentům, držitelům průkazek ZTP (1 osoba) a ZTP-P (1 osoba a 1 doprovod). Doklad opravňující ke slevě je třeba předložit spolu se zlevněnou vstupenkou při vstupu do místa konání koncertu.

Návštěvníci festivalu jsou povinni se řídit pořadatelskými podmínkami.

Představení

Bookmark and Share
Sdílet